Maltepe Kadın Platform’undan Maltepespor’a Büyük Destek

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Kadın Platformu’nda biraraya gelen sivil toplum örgütü başkan ve yöneticilere Kadınları 23 Ekim 2011 Pazar günü saat 15:00’de seyircisiz oynanacak olan Maltepespor – Nazillispor maçına davet ettiler.

Maltepe Kadın Platformu basın açıklaması toplantısında söz alarak " Fenerbahçe’den sonra Maltepeli kadınlar seyircisiz oynanacak olan müsabakada kadınların sesini duyurabilecekleri bu müsabakaya destek vermenizi istiyorum" diyen Prestij Gazetesi sahibi Murat Barış’ın gündeme getirdiği bu öneri kadın platformu tarafından hemen kabul görerek çarşamba günü toplantı gündeminin 1. maddesi olarak karar alınacak.

Platforma üye sivil toplum örgütü temsilcileri kendi derneklerine üye ve çevrelerindeki kadınları önümüzdeki hafta Maltepe Stadı’nda oynanacak olan Maltepespor’un lig maçında biraraya gelme kararı aldılar.

Bu etkinliğe tüm üyelerek katılacağını ifade ederken, Küçükyalı Çocuk Esirgeme Kurumu’nda eğitim gören çocuklarında maç günü otobüslerle Maltepe Stadı’na getirileceği ifade edildi.

Buna yönelik olarak Maltepeli tüm kadınların 23 Ekim 2011 günü Maltepe Stadı’nda Maltepespor’a destek olmaya ve Maltepeli kadınların sesini tüm Türkiye’ye duyurmak istediklerini ifade ettiler.

Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa Zengin, Maltepespor Başkanı Nuri Erkoç ve diğer siyasi parti başkanlarının da bu etkinliğe destek vererek Maltepe’nin adını tarihe yazmalarını bekliyoruz.

Maç gününe kadar Maltepe’yi pankartlarla donatılmasını isteyen Kadınlar, yetkililerin bu konuya ciddi olarak eğilmelerini bekliyorlar.

Yorumlar kapalı.