Başbakan Baş Danışmanı ve Ankara Milletvekili Doç.Dr.Yalçın Akdoğan Maltepeli Misafirleri TBMM’deki Makamında Ağırladı

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

”SÜRECİ TAKİP EDİYORUM”

Maltepe Amatör Spor Kulüpler Birliği Başkanı Hüseyin Koca beraberinde İstanbul Milletvekilleri Erol Kaya, Osman Boyraz ve Maltepeli Gazeteciler Ahmet Tükek ile Murat Barış’ı TBMM’deki makamında kabul ederek, Maltepe’nin sorunlarını dinledi.

Başbakan Baş Danışmanı ve Ankara Milletvekili Doç.Dr.Yalçın Akdoğan konuşmasında ”Kendisini toplum için, toplumun refahı için adayan bu insanların talepleri çözülmelidir. İstanbul Milletvekilimiz Erol Kaya, İstanbul Milletvekilimiz Osman Boyraz bu konunun takipçileridir. Bende süreci takip ediyorum. Maltepe’de Amatör Spor kulüpler birliği’ni zora sokan bu sorun için mahkeme sürecini izleyeceğim ve sonra sorunun kökten halledilmesi için ne gerekiyorsa onu yapacağım” dedi.

Maltepe Amatör Spor Kulüpler Birliği Başkanı Hüseyin Koca’da ziyarette Maltepe’de yaşanan Başıbüyük Stadı ve MAksev’in tahliye edilmesiyle ilgili Marmara Üniversitesi’nin uzlaşmaz tavrını sizlere şikayet ediyoruz. Maltepe Belediyesi, Maltepe Kaymakamlığı sivil toplum örgütleri imfial içindeyiz. Sorunumuza Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sahip çıkmasını bu konuda bize yardımcı olunmasını sizin aracılığınızla talep ediyoruz” dedi.

Yorumlar kapalı.