CHP Grup Başkan Vekili Akif Hamzaçebi Maltepe’de Bayramlaşmaya Katıldı

Abone Ol
Daha Fazla

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Akif Hamzaçebi CHP Maltepe İlçe Örgütü’nün bayramlaşma törenine katıldı.

Salona girer girmez büyük bir coşkuyla karşılanan Hamzacebi yaptığı konuşmasında şunları söyledi. ”Herkezin bayramını kutluyorum. Genel Başkanımızın iyi bayram dileklerini sizlere iletiyorum. Geçen bayramda burda olmuştum. Geç kalmıştım ama bu sefer zamanında geldim sanırım. Önce Pendik’e uğradım. Sonra Maltepe’ye geldim. Burdan da il’in bayramlaşmasına gideceğim. Bayramlarda iki ilçe dolaşıyorum. İlçelerde bayramlaşmalar aynı saatle çakıştığı için yetişmekte güçlük çekiyoruz.

Acı dolu günler yaşıyoruz. Şehitlerimizin acısı yüreklerimizdeyken, Van depremini yaşadık. Ve hala yaşıyoruz. Böyle acılı bayram yaşıyoruz. Genel Başkanımız bayramını Van’da geçirdi. Acılar keşke olmasaydı. Bu da ülkemizin bir gerçeği, İnşallah acıların olmadığı bayramları yaşıyacağız.

Siyasette zor günlerler yaşıyoruz. Anayasa görüşmeleri devam ediyoruz. Yöntemle ilgili konular netleşti. Anayasa görüşmelerinde CHP’nin Evet demiyeği hiçbir görüş buraya giremez. Yapılacak olacak değişikliklerin oy birilği ile parlementoda görüşülmeyecektir. Bizim kırmızı çizgilerimiz değil, Altın çizgilerimiz var”dedi.

Yorumlar kapalı.