Boğaz keyfi ve akvaryum öğretmenlere ücretsiz

Abone Ol
Daha Fazla

Kampanya, 24 Kasım – 11 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak.

‘Sen varsın hep öğretmenim’ kampanyası kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı`na bağlı tüm ilköğretim ve liselerde görev yapan öğretmenler, dershane öğretmenleri, emekli öğretmenler ile üniversite öğretim üyeleri, 24 Kasım`dan 11 Aralık tarihine kadar 18 gün boyunca şehir hatları vapurlarından ücretsiz faydalanabilecek. Boğaziçi özel gezi seferleri kampanya kapsamında yer almayacak.

Ulaşım giderlerine katkı sağlaması amacıyla düzenlenen kampanyadan yararlanacak öğretmenlerin, iskele girişlerinde bağlı oldukları kurum ve kuruluşlara ait kimlik kartlarını ibraz etmeleri yeterli olacak.

İstanbul Akvaryum da ücretsiz
Öte yandan dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum da, 24-25-26-27 Kasım tarihlerinde tüm çalışan ve emekli öğretmenlere ücretsiz olacak. Öğretmenler Günü`ne özel düşünülen bu girişim için binlerce öğretmene İstanbul Akvaryum`da yaşayan canlıların ağzından yazılmış davet mektubu gidecek.

16 farklı teması ve içerisinde yer alan binlerce canlı çeşidiyle açılışından itibaren ziyaretçi akınına uğrayan İstanbul Akvaryum, 24 Kasım Öğretmenler Günü ve takip eden 3 gün süresince tüm çalışan ve emekli öğretmenleri ücretsiz ağırlayacak. Dünyanın tüm denizlerinden canlıların girişte öğretmen kimliklerini gösteren tüm çalışan veya emekli öğretmenlere özel sürprizleri olacak. e-posta ile öğretmenlere İstanbul Akvaryum sakinlerinden köpek balığı Limon`un ağzından yazılmış bir davet mektubu da gönderilecek.

Yorumlar kapalı.