Büyük Rövanşa Geldim

Abone Ol
Daha Fazla

Ak Parti Maltepe İlçe Kongresi’nde genel merkez adayı olan Avukat Kamil Barkır
"Maltepe’de 2014 yerel seçimlerinde, 2009 yılından kalan rövanşı kazanmak için
çalışacağım. Adayın kimliği önemli değil, Önemli olan Ak Parti’nin zaferidir.

Ak Parti Maltepe İlçe Kongresi’nde genel merkez adayı olarak kongreye hazırlanan Avukat Kamil Barkır İstanbul Olay Gazetesi’ni ziyaret etti. Ziyarette Olay Gazetesi’nin sorularını cevaplayan Barkır "Maltepe’de 2009 yılından kalan bir büyük rövanşı Ak Parti lehine çevirmek için geldim.”

HERKESLE GÖRÜŞECEĞİM
Birlik ve beraberliği sağlamak adına ilk adımı atan her zaman ben olacağım. Herkes herkesi eleştirebilir. Hiç kimsenin Ak Parti’yi eleştirmesine müsade etmeyeceğim. Tüm Ak Partilileri; partilerine, davalarına sahip çıkmaya davet ediyorum. Ak Parti Maltepe’de tek yumruk olacaktır" dedi.

TEŞKİLATIMIZLA BAŞARACAĞIZ
Teşkilatımızda görev almış; Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Mahalle Başkanları ve Yönetimleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Başkanları, Delegelerimiz, belediye başkanlarımız ve partimize gönül veren ırmakları Ak Parti’de birleştireceğiz.
Bizim amacımız kimsesizlere kim olmak, fakir, fukara, yetimlerin sahibi olmak. Onların tabaklarında aş olmak, Maltepelilere umut olmaktır. Ak Parti zaferini kutlamaktır tek muradımız" dedi.

Av.Kamil BARKIR Kimdir?
Balıkesir’de doğumlu olan Barkır 1996 yılından beri de Maltepe’de ikamet ediyor. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. 1992-2000 yılları arasında devlet memuru olarak görev yaptıktan sonra istifa ederek serbest avukatlık yapmaya başladı. 2004 yılında yapılan yerel seçimlerde Samandıra Beldesi’nde meclis üyesi seçildi. Sancaktepe AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyesi ve Yerel Yönetimler Başkanlığı görevlerinde bulundu. 2009 yerel seçimlerinde Sancaktepe İlçesi’nden yeniden belediye meclis üyesi seçildi. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yorumlar kapalı.