İBB- Maltepe Belediyesi- Temel İşcan- İdealtepebspor Kulübü Kuzuların Sesizliğine büründüler.

Abone Ol
Daha Fazla

İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Maltepe Belediyesi- Temel İşcan- İdealtepebspor Kulübü Kuzuların Sesizliğine büründüler.

Mülkiyeti İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan İdealtepe Spor kulübün bulunduğu yerin yanında ki parselde yapılan kaçan inşaat ile ilgili Bir vurgun hikayesi; başlıklı haber İstanbul gündemine bomba gibi düştü. Haberimizi yayınladığımız evraklar ile aynen kullanan www.haberdeimza.com, www.gazetesongun.com ve haber24.com siteleri de habere yer verdiler. Diğer taraftan haberi sosyal paylaşım sitesinde onbinlerce kişye ulaşmasını sağladılar.

Henüz haberimiz yalanlayan olmadı. Henüz tekzip talebi ile karşılaşmadık.

İlgili ve muhataplar ”Kuzuların Sesizliğne” büründüler. İstiyorlar ki Olay Gazetesi’nin sitesinde unutulup gitsin. Aldığımız duyumlara göre konudan bihaber olan İdealtepespor yönetimi karıştı. İlk toplantıda gündem bu haber olacak. Bakalım sonuç ne olacak.

HABERİMİZ CUMHURİYET SAVCILIĞI’NA SUÇ DURUSUNDA BULUNANLAR İÇİN KAYNAK GÖSTERİLDİ

Gazetemizi arayan vatandaşlar “İnşaatın yapıldığı yerde Gymnısaium adlı bir tesis vardı biz o tesise yıllık aidatlarımızı ödemiştik. Bizim gibi 5 bin kişi daha var ki aidatları ödenmiş inşaatın bitmesini bekliyorlardı ancak buranın kaçak olduğunu öğrendik. Kulübü aramamıza rağmen ödemelerimiz iade etmiyorlar haberinizi göstererek savcılığına suç duyursunda bulanağız” dediler.

Yüzlerce vatandaşın mağdur edildiği bu olaya sessiz kalmaları kuzuların sesizliğini andırıyor.

Yorumlar kapalı.