Özsaraç "CHP Emekten Yana Partidir"

Abone Ol
Daha Fazla

Cumhuriyet Halk Partisi Maltepe İlçe Örgütü’nün düzenlediği toplantı İdealtepe Turnalar Restaurant’ta yapıldı.

CHP Maltepe mahalle başkanları, mahalle temcilcileri ve gazetecilerin katıldığı kahvaltılı toplantıda konuşan CHP Maltepe İlçe Örgütü Başkanı Dr.Haluk Özsaraç ”Cumhuriyet Halk Partisi’nin en büyük özelliği emekten yana olmasıdır. Cumhuriyet Halk Partisi, Cumhuriyeti kuran ve sosyal demokrasi kavranı Türkçemize yerleştiren ve paylaştıran bir partidir” dedi.

Toplantıda gazetecilerin sorularını da cevaplayan Başkan Özsaraç, Bir gazetecinin; ”Cumhuriyet Halk Partisi emekten yana bir parti dediniz. Oysa Cumhuriyet Halk Partili belediyenin önünde CHP’li kişiler daha fazla ekmek, daha fazla aş, daha iyi insanca yaşam kalitesinde bir direniş sergiliyorlar. Oysa siz CHP emekten yana bir parti demiştiniz. Bu söylemlerinizle eylemleriniz birbirini tutmuyor. Siz CHP İlçe Başkanı olarak Cumhuriyet Halk Partili Maltepe Belediye yönetimiyle görüşüp Cumhuriyet Halk Partili işçilerin taleplerini yerine getirecek misiniz? sorusunu da cevapladı.

Başkan Özsaraç ”Oradaki eylem 20.gününde ama ben açıkyüreklilikle emekten yana bir insanım, bütün Cumhuriyet Halk Partililer böyle olmak zorundadır”dedi.

Yorumlar kapalı.