Maltepespor Lig’e Hazır…

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepespor Kulübü futbol takımı 2011-2012 futbol sezonu ikinci yarısı hazırlıklarını Antalya’da oynadığı hazırlık maçı sonrası tamamladı.

Limak Arcadia Belek Antalya Recort Hotel’de devre arası kampını yapan Maltepespor iyi bir hazırlık dönemi geçirerek lige iddialı hazırlandı.

Yeni Transferler; Mahmut Acar (Sarıyer), Fatih Sercan Ekinci (Galatasaray’dan Kiralık), Hızır, Gürege Gürel (Yeni Malatya), Rcep Onur Çelik (Tepecik), Sefa Durmuş (Ankara Beypazarı Şeker), Deniz Sert (Batman), Can Gümrükçü (Beylerbeyi) ve Hızır Antalya kampı’na katıldılar.

Maltepespor kamp döneminde Ankara Demirspor ve Manavgat Evrenseki’yi 1-0 sonuçlarla yendi.

Ankara Demirspor maçında Maltepespor Kalecisi Erdem penaltıyı kurtararak takıma moral verdi.

Maltepespor Genel Kaptanı Murat Devran, Olay Gazetesi’nden Ahmet Tükek, Prestij Gazetesi’nden Murat Barış, Haberde İmza Gazetesi’nden Uğur Özdemir ve Songün Gazetesi’nden Necmettin Sezen’de Antalya Kampı’na katıldılar.

İKİNCİ YARIYA GİBİ GİRECEĞİZ

Maltepespor Genel Kaptanı Murat Devran yaptığı açıklamasında “Son maçlarımızda kendimizi toparladıktan sonra yeni transferlerle bomba gibi bir ikinci yarı geçireceğiz. Yeni transferlerimize güveniyorum. Takıma büyük katkı sağlayacaklardır.

HEDEFİMİZ PLAY-OFF OYNAMAK

Maltepespor Teknik Direktörü Atakan Çağlayan yaptığı açıklamasında “Transfer döneminde kendini kanıtlamış futbolcularla anlaştık. Elimizde zaten kaliteli bir kadro var. Yeni arkadaşlarımızla daha güçlü bir takımla sahada kendimizden çok söz ettireceğiz.

İlk üç maçımız çok önemli, bu maçlardan puanlar çıkartmalıyız. Bize destek veren herkese teşekkür ediyorum.”

Yorumlar kapalı.