Maltepespor Doğru Yolda

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepespor ligin 19.haftasında Maltepe Stadı’nda Kepez Belediyespor’la 0-0 berabere kalarak puanını 19’a yükseltti.

Teknik Direktör Atakan Çağlayan’ın sahaya sürdüğü kadro ve oyuncu değişikliklerinde doğru tercihleri, disiplinli ve ayağa top oynayan Kepez Belediyespor’a karşı olumlu sonuçlar verdi.

Yeni transferlerden; Sefa Durmuş, Mahmut Acar ve Recep Onur Çelik’de oyun içersinde göz doldurdular.

İlk yarıda Kepez Belediyespor’un ataklarına Kaleci Erdem dur dedi. İkinci yarıda atak bir futbol sergileyen Malteespor’da Teknik Direktör Atakan Çağlayan’ın doğru tercihlerinden Onur Mengi ve Erdem’in oyuna girmesiyle daha fazla atak yaparak rakip kaleyi zorladı.

Maçın 90+3 dakikasında Yalçın Onur’un ortasına Yalçın akdoğan şık bir vuruşla topu filelerle buluşturdu. Maçın hakemi önce orta sahayı gösterip sonra yan hakemin aut kararına büyük tepki gösterdiler.

Yan hakemin kararını uygulayan orta hakem maçın içinde rakip takıma tölarans tanıyan kartlarla da tepki aldı.

Maçın bitiş düdüğüyle hakeme itirazlarını devam ettiren Gür Ege önce sarıkart daha sonra kararı alkışlarla protesto edince Kırmızı Kartla cezalandırıldı.

Maltepespor: Erdem (4), Ramazan (4), Mustafa (3), Mahmut (4), Yalçın Onur (4), Cumhur (3), Çağlar (4), Sefa (3), Yalçın (3), Muhammet (2), Recep Onur Çelik (5), Gür Ege (2), Erdem (3), Onur Mengi (5).
Teknik Direktör: Atakan Çağlayan (4).

Kepez Belediye: Eray (4), Barış (3), Osman (3), Eren (3), Çağlar (4), Alper (3), İbrahim (3), Selman (4), Uğur (3), Burak (3), Hakan (3), Anıl (3), Ayhan (3), Aykut (3).
Teknik Direktör:Sabahattin İspirli (4).

Yorumlar kapalı.