AK PARTİ MALTEPE İLÇE TEŞKİLATI KENETLENİYOR

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Ak Parti İlçe Teşkilatı Av. Kamil BARKIR’ın verdiği yemekte bir araya geldiler.

Eski ve yeni İlçe başkanları, eski Belediye başkanı, Kurucu yönetim kurulu üyeleri ve yeni yönetim kurulu üyeleri “Dönerci Ali Usta” ‘da akşam yemeğinde bir araya geldiler.

İstanbul Milletvekilleri Osman Boyraz, Bilal Macit, İl Yönetim Kurulu üyesi Necla Sümer, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve ana kademede görevli partililer ile bir araya gelen İlçe Başkanı Kamil Barkır şunları söyledi. BARKIR: ” Adalet ve merhametin sarmaş dolaş olduğu milletine hizmette hizmetkarlığı benimseyen bir anlayışın ilçe başkanı olarak sizlere hitap etmekten büyük onur duyuyorum. Göreve geldiğimin ilk gününde ‘Büyük Rövanşa Geldim’ demiştim. Bu büyük rövanş için tüm Ak Partilileri seferberliğe davet ediyorum. Hiçbir Ak Partili küs ve dargın olamaz.

3 yıldır kaybettiğimiz Maltepe Belediyesini beceriksiz eller yönetmektedir. Buradan Maltepe halkı zulüm görmektedir. Biz bu zulme seyirci kalamayız. Hiçbir Ak Partili de seyirci kalamaz. Güçlerimizi ve enerjimizi birleştirerek Maltepe Belediyesini Ak Ellere ve Ak Kadrolara teslim etmenin gönül huzurunu yaşayabiliriz.

Bunun için gece gündüz demeden, birbirimize sarılarak, birbirimizden güç alarak bu sorumluluğumuzu yerine getirmeye mecburuz. Değilse hepimizin vicdani sorumluluğu vardır.” dedi.

Daha sonra söz alan İstanbul Milletvekili Bilal Macit: ” Ben 30 oy ile seçim kazanmış bir arkadaşınızım. En Genç Milletvekili ve En Geç Milletvekilinizim. Süleyman Demirel bile benim rekorumu kıramadı. Bir gün aradılar tebrik ettiler, ertesi gün çok üzüldük seçilememişsin dediler. Diğer gün tekrar seçildim diye tebrik ettiler, sonra geçmiş olsun telefonları aldım. Ve nihayetinde Süleyman Demirel’in de rekorunu kırarak milletvekili seçildim. Eğer bir arkadaşımız yarım saat daha az çalışsaydı, ben bugün milletvekili değildim. Millete güvenerek millet adına siyaset yapan Ak Kadrolara buradan teşekkür ediyorum. Böyle bir tabloyu Maltepe’de görmüş olmaktan dolayı bahtiyarlık duymaktayım. ” dedi.

Daha sonra kürsüye gelen İstanbul Milletvekili Osman Boyraz: ” Bu teşkilatın yetiştirdiği bir kardeşinizim. Teşkilatımın her kademesinde görev aldım. Verilen hiçbir görevden kaçmadım. Bu makamlar gelip geçici makamlardır. Önemli olan bu kubbede hoş bir seda bırakmaktır. ” dedi.

Yorumlar kapalı.