Ak Parti’den Sivaslılar’a Ziyaret

Abone Ol
Daha Fazla

İlçede sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Ak Parti İlçe Başkanı Kamil Barkır ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Trabzonlular Derneği’nden sonra Maltepe Sivaslılar Derneği’ni ziyaret etti.

Akşam düzenlenen programlara yoğun bir katılım gözlenirken, Başkan Barkır’ı Sivaslılar sazlı-sözlü ağırladılar.

Barkır ve yöneticilerin salona girmesiyle sazıyla, türküleriyle misafirleri karşılayan sanatçı’ya Barkır’da gönlünden kopanı bir süre sonra sazına iliştirdi.

Maltepe Sivaslılar Derneği Başkanı Resul Gürsoy yaptığı konuşmasında; Bugün buranın bize yetmediğini ve bu salonlara sığmadığmızı görüyoruz. Bununla ilgili çalışmalarımızı hızlandıracağız. Bugüne kadar derneğimize emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Yeni bir yönetim kurulumuz var, göreve yeni seçildik. Bizlerde ziyaretlerde bulunuyoruz. Bizleri de sizler gibi ziyaret edenler oluyor. Maltepe’nin sorunlarıyla ilgili istişareler yapıyoruz.

Sivaslılar olarak, bize yiğido derler, memleketimizin sahipleriyiz. Elimizi taşın altına çekinmeden koyarız. Derneğimiz tüm siyasi partilere açıktır” dedi.

Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Kamil Barkır yaptığı konuşmasında; ”Pehlivanlar diyarı Sivas’a ve sizlere selam ediyorum. Bugün burda yaşadığmız karşılamayla çok duygulandık. Bende sizler gibi Muhsin Yazıoğlu’na çok değer veren ve benim hayatımda çok önemli yeri olan bir insandı. Ona yapılanların hesabını soracağız. Kendisini sizlerin huzurunuzda rahmetle anıyorum.

Maltepe’nin geleceği için tüm katkımızı ilçemize vereceğiz. Sivas nüfusu Maltepe’de birinci sırada yer alıyor. Hem seçim alanında hemde bu toplantıda bunu görüyoruz.

Ben görev aldığım Samandıra ve Sancaktepe’deki başkanlarımın ikiside Sivaslıydı. Sivas’tan yanlış adam çıktığını görmedim. Memleketine sadakatli insanları tanıdım. Yönetim kurulumuzda da 3 sivaslı kardeşimiz var” dedi.

Yorumlar kapalı.