Maltepe Belediye Başkanını Göreve Davet Ediyoruz

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Belediyesi tarafından geçen yıl hizmete alınan Simge Parkında yaşanan bilgisizlik, ve işbilmezliğin faturasını kim ödeyecek?

Simge Parktan istifade eden çocuklar belediye çalışanlarının ve memurlarının hatasının bedelini parkı kullanamamakla ödüyorlar!

Simge Parkın sınır belirleme işlemlerini yanlış yaparak kamuyu zarara uğratan belediye yetkililerine Başkan Mustafa Zengin ”Kamuyu zarara uğrattıkları gerekçesi ile işlem yapacak mı?”

Orada imalat yaparak 10×25 metrelik istinat duvarını yanlış yere yaptıran, kendi sınırları ile vatandaş sınırları arasında 10 metrelik hata yaparak parkın giriş kapısını da iptal ettiren bu kişiler hakkında belediye başkanından işlem yapmasını bekliyoruz.

Belediye yetkilileri ile gazetemiz genel yayın yönetmeninin simge park üzerinde gerekli incelemeyi yaptıkları sorumsuzluk ve görevi layıkı ile yerine getirmemekten doğan bir kamu zararı söz konusudur.

Burada imar tadilatı yapılarak arsa sahibine herhangi bir rant sağlandığı iddiaları gözükmemektedir.

Simge parkın bu hale düşmesinin sorumluları ile ilgili belediye başkanı Mustafa Zengin hangi tavrı alacak merakla bekliyoruz.

Yorumlar kapalı.