CHP Maltepe’de Süleyman Kıpırtı Görevi Devraldı

Abone Ol
Daha Fazla

Cumhuriyet Halk Partisi Maltepe İlçe Örgütü’nün 10.olağan kongresi’nde başkanlığa seçilen Süleyman Kıpırtı, ilçe merkezinde düzenlenen törenle Haluk Özsaraç’dan başkanlığı devraldı.

Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin’in de katıldığı devir-teslim törenine İl Yönetim Kurulu Üyesi Atagün Duygulu, Kongrenin Başkan adaylarından Ali Cengiz Erol ile birlikte genel başkan yardımcısı ve çok sayıda partili katıldı.

Yeni Başkan Süleyman Kıpırtı, Haluk Özsaraç’a partiye sunduğu katkılarından dolayı bir plaket takdim etti.

Daha sonra İlçe Başkanı Süleyman Kıpırtı, Haluk Özsaraç, Ali Cengiz Erol ve Mustafa Zengin birer konuşma yaptılar.

CHP Maltepe Eski Başkanı HALUK ÖZSARAÇ; ”Zor bir görev, uzun vadeli bir süreçte yeni yönetimin başarılı olacağına inanıyorum. Ekibimle her zaman yanlarında olacağız.

2009 seçimlerinde Belediye Başkanımız Mustafa Zengin’i seçtiniz. 2014’te yine CHP’nin kazanması için çalışacağınıza inanıyorum. Bana 4 ay boyunca sabrettiğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

CHP Maltepe’nin Yeni İlçe Başkanı SÜLEYMAN KIPIRTI; ”Dostlarım yoldaşlarım, bu demokratik yarışta omuz-omuza, kol-kola birlikte çalıştık.

Demokrasinin en güzel örneği Maltepe’de sergilendi. Değerli belediye başkanımız çok güzel katkı sundular. Maltepe’de belediye başkanımızla kol-kola olacağız.

Bundan sonra sokaktayız. Mahalle mahalle sokaklarda çalışacağız. Sokakta olacağız. Rakiplerimiz bizden korksunlar. Maltepeyi kimseye vermeye niyetimiz yok.

Mücadeleye yeni başladık. Demokrasinin taşlarını Maltepe’de döşeyeceğiz. Bizden önceki yönetimlere teşekkür ediyoruz. Şimdi bayrak bizde, bize inananları, güvenenleri boşa çıkartmayacağız. Kimse korkmasın.

Haluk hocama teşekkür ediyoruz. Hocamız her zaman yanımızda olacak. Ali Cengiz Erol arkadaşımız yanımızda olacak. Hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

Maltepe Belediye Başkanı MUSTAFA ZENGİN; ”Sevgili yoldaşlar, arkadaşlar, partililer hepimiz burdayız. Elele kolkolayız.

Bu seçimde CHP gönüllüleri yarıştı demokratik anlayışla partimizin iradesi ortaya çıktı.

Bizlere bir mesaj verdi. Bize düşen görev elele kolkola partimizin iktidarına; hem Maltepe’de hemde büyükşehirde ulaşmak. Bunun için daha çok çalışacağız.

Bizim düşmanlarımız Mustafa Kemal düşmanlarıdır. Biz onlarla savaşalım.

Mükemmeli arıyorum. Bunu birlikte başaralım. Hep birlikte yapalım. Süleyman Başkanımız özgütümüzün başı, hepimiz varsak başarı var. Ben değil, biz olarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

CHP Maltepe İlçe Kongresi Başkan Adayı ALİ CENGİZ EROL; ”Hepimizi sevgi saygıyla selamlıyorum. Bir ilki başardık. Seviyeli bir kongre yaptık. bundan sonrada kalitenin daha da yükeleceğine inanıyorum. Gün birlik günü dedik. Zafer hepimizindir. Zafer cumhuriyte halk partisinin oldu” dedi.

Yorumlar kapalı.