Maltepe Ak Partiden Amatör Kulüplere Kahvaltı

Abone Ol
Daha Fazla

Ak Parti Maltepe İlçe Teşkilatı spor komisyonunca organize edilen amatör spor kulüplerinin sorunlarının tartışıldığı kahvaltıda Aydınoğlu Spor Tesislerinde gerçekleştirildi.

Ak Parti İlçe Başkanı Kamil Barkır, Kartal-Maltepe Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yunus Erdel, Amatör Spor Kulüp Başkan ve Yöneticilerinin katıldığı kahvaltıda bir konuşma yapan Kamil Barkır şunları söyledi.

Barkır ”Kendilerini gençliğe ve gençliğin sorunlarına adayan spor kulüp başkanları ve sevgili yöneticileri hepinizi saygı ile selamlıyorum. Amatör spor kulüplerinin saha, tesis,malzeme gibi ihtiyaçları olduğunu bilen ak partililer bir yasa ile yerel yönetimlerin ekonomi ile desteklenmesi kanunu ile gerçekleşti. Bunu Ak Parti kadroları yaptı. Girne Mahallesinde 16 Nisan’da anadolu yakasının en kapsamlı spor kompleksinin temelini atacağız” dedi.

İDEALTEPESPOR KULÜBÜ İHALEYE GELMEDİ

Amatör spor kulüpleri ile ilgili bir toplantı yapan Kamil Barkır İdealtepespor’un kullanması için İBB’ye ait olan o yerin kiralama ihalesini yaptık. İhalede bende vardım.

İdealtepespor kulübüne resmi yazı yazmamıza rağmen kiralama ihalesine idealtepespor katılmadı.

Sizler idealtepesporun menfaatini düşünüyorsanız kendi içinizde cevap bulun.

İdealtepespor kulübü kiralama ihalesine neden gelmedi?

Ben göreve geldiğim günden itibaren tesislerin oradaki kaçak bina faaliyetini durdurdum. Ben görevdeyken bir çivi bile çakamazlar diyerek idealtepe önünde yükselen kaçak bina ile ilgili Ak Partililerin görüşünü dillendirmiş oldu.

Yorumlar kapalı.