Bitlis Mutki Çatalsöğüt Köyü Derneği’nin Açılışına Siyasetçiler Akın Ettiler

Abone Ol
Daha Fazla

Bitlis Mutki Çatalsöğüt Derneği’nin yeni merkezinin açılış törenine çok sayıda siyasetçi ve vatandaş katıldı.

Zümrütevler Mahallesi’nde yeni yerine taşınan Bitlis Mutki Çatalsöğüt Derneği’nin açılışına; Ak Parti Milletvekili İdris Güllüce, Osman Boyraz, Metin Külünk, CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Murat Kapan, Ak Parti İlçe Başkanı Kamil Barkır, Ak Eski Belediye Başkanı Fikri Köse, Maltepe Kaymakamı Ahmet Okur, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Can Aslan, Muhammet Çavuşoğlu, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Halil Sayın, Maltepespor Yönetim Kurulu Üyesi Muhsin Gülsuyu, Ak Parti İstanbul İl Genel Meclis Üyesi ve ilçe yönetim kurulu üyesi Kamil Karabak, Resul Gürsoy, Maltepe Esnaf Odası Başkanı Yunus Erdel, Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Nimet Karabulut’da açılışa katıldılar.

Dernek Başkanı Erdim Pembegül yaptığı konuşmasında; ”Tüm davetlilerimizli sevgi, muhabbetle karşılıyorum. Hoşgeldiniz diyorum. Değerli Hemşerilerim 1998’de kurulan derneğimizin merkezi kiralıktı. Şimdi yerimizi satın aldık ve değişime imza atmak istedik. Tuzla’da, Kaynarca’da bulunan üyelerimizinde desteğiyle yeni derneğimizi aldık.

Yarınlarımıza daha güvenli bakıyoruz. Birlikte daha güzel işler yapacağız. Ben bu derneği tek başına alsaydım bu kadar çok sevinmezdim. Bu dernek için katkısı olan herkese çok teşekkür ediyorum. 1998’den bu yana bir düğün salonu istiyorduk. Bir kültür evi yaptık. Yine hayalimiz devam ediyor. İki katlı düğün salonu yapmak için çalışmalarımız devam ediyoruz.

Buraya gelen herkese, bugüne kadar derneğimize desteği olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Maltepeli İşadamı ve 2011 seçimlerinde CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Murat Kapan’da açılıştan sonra Bitlis Mutki Çatalsöğüt Derneği’ne 1.000’lik yardım yaptı.

Yorumlar kapalı.