Her meydana bir İBB…

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’a daha iyi hizmet için çalışmalarını sürdüren ‘Ortak Halkla İlişkiler Platformu’nun 2. toplantısının gündemi, vatandaşlarla yüz yüze iletişim kurarak istek ve şikayetlere çözüm bulan “İletişim Noktaları” oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı Halkla İlişkiler Müdürlüğü, ”Halkla İlişkiler Buluşmaları”nın ikincisini gerçekleştirdi. 2. Bölge İlçe Belediyeleri Halkla İlişkiler Müdürleri ile Miniatürk’te yapılan toplantıya İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni temsilen Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Hülya Kaya ve Halkla İlişkiler Müdürü Üzeyir Çakır katıldı.

İBB birimlerinden İSKİ, İETT, Park ve Bahçeler, Ulaşım Koordinasyon ve Yol Bakım Müdürlükleri 2. Bölge temsilcilerinin de katıldığı toplantıda; İstanbulluların sorunlarına en hızlı ve etkili çözüm yollarını bulmak, vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunabilmek için ilçe belediyeleriyle yapılacak halkla ilişkiler işbirliğinin kapsamı ve detayları konuşuldu.

İstanbul’a hizmet eden tüm halkla ilişkiler yöneticilerini bir araya getirerek tanışmalarını ve ortak projeler yürütmelerini hedefleyen toplantı kapsamında; İETT ve Eyüp Belediyesi de halkla ilişkiler çalışmaları konusundaki proje ve sunumlarını paylaştı. Sunumlarla ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda ayrıca, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ”Her meydana bir İBB” sloganıyla hayata geçirdiği ”İletişim Noktaları” hakkında bilgi verildi. Merkezi ve yoğun meydanlarda kurulan İletişim Noktalarının, Büyükşehir Belediyesi’nin şubeleri gibi çalışarak ve vatandaşlarla yüz yüze iletişim kurarak istek ve şikayetlerine çözüm bulmayı amaçlıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü çalışmaları tanıtmayı, halkın sorun, istek ve beklentilerini kayıt altına alarak çözümlemeyi ve belediyenin kültürel etkinlikleri hakkında bilgi vermeyi hedefleyen İletişim Noktaları, yabancı turistlere de danışmanlık hizmeti sunuyor.

Kadıköy, Kartal, Beşiktaş, Eminönü, Şişli, Bakırköy, Taksim, Şirinevler, Üsküdar ve Beylikdüzü’nde bulunan İletişim Noktalarının, önümüzdeki dönemde Esenler-Otogar, Aksaray, Eyüp, Ümraniye, Gaziosmanpaşa, Atatürk Havalimanı gibi yerlerde de yaygınlaştırılması planlanıyor.

Yorumlar kapalı.