Ak Parti Kadıköy’de Fasl-ı Siyaset Günleri

Abone Ol
Daha Fazla

AK Parti Kadıköy İlçe Teşkilatı tarafından yıllardan beri büyük bir başarıyla sürdürülen “Fasl-ı Siyaset” adlı programın Mart ayı konuğu, Prof. Dr. Murat Belge oldu.

Kozyatağı ByOtell’de, 29 Mart Perşembe akşamı gerçekleşen buluşmaya çok sayıda davetli katıldı. Moderatörlüğünü AK Parti Kadıköy İlçe Başkan Vekili Av. İsa Mesih Şahin’in yaptığı buluşmada “Milliyetçilik ve Özgürlükler” konusunu ele alan Prof. Dr. Murat Belge, konunun Türkiye’de her zaman gündemde olduğuna değindi.

Programı düzenleyenin AK Parti Kadıköy İlçe Teşkilatı olması ve çoğu kez AK Parti çevrelerinden yoğun katılım olmasına rağmen, bu defa katılanların çoğunluğunun aynı çevreden olmaması, dikkat çeken bir başka özellik olarak ön plana çıktı. Yaklaşık 2 buçuk saat süren programda katılımcıların sorularını da cevaplayan Murat Belge; “Burada bulunmaktan büyük memnuniyet duydum. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim” diyerek programı sonlandırdı.
Prof. Dr. Murat Belge’ye katılımından dolayı teşekkür eden AK Parti Kadıköy İlçe Teşkilatı, günün anısı olarak Belge’ye Kütahya Çini Sanatı örneklerinden bir duvar tabağı hediye etti.

Yorumlar kapalı.