AK PARTİ MALTEPE’DE ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

Abone Ol
Daha Fazla

Ak Parti Maltepe İlçe Teşkilatı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı. Katılımınoldukça yüksek olduğu toplantıda izdiham yaşandı. İlk kez yoğun latılımln gözlendiği toplanıda İlçe başkanın Kamil Barkır’ın konuşması zaman zaman alkışlarla kesildi.

Çoşkulu topluluk bu toplantıda yerel seçimler için ”HAZIRIZ” mesajı verdi. İlçe Başkanı Kamil Barkır’ın gösterdiği başarıyı sahnede dakikalarca öğen İl Başkanı Aziz Babuşçu Barkır için ” Atom Karınca” tabirini kullanması gözden kaçmadı.

Toplantıda bir konuşma yapan Kamil Barkır şunaları söyledi ” Maltepe’de 2014’e doğru bu hassasiyetle birlik içinde yürümek ve kaçınılmaz olan bu değişimi partimiz ve inandığımız davanın lehine çevirmek zorundayız. Hepimiz iyi biliyoruz ki CHP bu ülke için bir parti değil tam bir felakettir. Ne yazık ki 2009 seçimlerinden sonra bu felaket Maltepe’mizin başına musallat olmuştur.

Maltepe’de bu felaket sadece AK Partilileri değil tüm halkı rahatsız etmektedir. Fakire, fukaraya, işçiye, çalışana emekçiye düşman bir zihniyet Maltepeyi ve Maltepeliyi her geçen gün daha da üzmektedir. Bu felaket tablosunun mimarlarının Maltepe’ye kazandırdıkları tek eser belediyenin önündeki demir parmaklıklardır arkadaşlar.

“Mahkeme koridorlarını arşınlamaktan Vakit Bulabirlerse Halka Hizmet Etsinler”

Halkı ve çalışanı abluka altına alma kendi fil dişi kulelerinde halkı hakir görme geleneği bunların geçmişinde de vardır. Diyerek sözlerine devam eden Barkır “Çünkü bu felaket tablolarının mimarları ne kadar ZENGİN olurlarsa olsunlar gönülleri fakirdir. Bu gönül fukaralarının cılız KIPIRTIları bizi hedefimizden uzaklaştıramaz.

Biz işimizin gücümüzün başındayız arkadaşlar. Eğer kendileri de mahkeme koridorlarını arşınlamaktan vakit bulabilirlerse millete hizmet için işlerinin başına dönsünler.

Hedefi ıskalayan bir okçunun hedefi suçlaması gerçekçi olamaz 2009’da ne yazıkki biz hedefi ıskaladık. Fakat yaptığımız hatalarla yüzleştik ve yüzleşmek zorundaydık. Suya düşen değil sudan çıkamayan boğulur.

AK Parti Maltepe’de bu girdaptan çıkmayı başarmıştır. Benden önce görev yapan başkanlarım ve bütün teşkilat mensuplarına emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. 2014 seçimlerinde önümüze konulan ilk sandıkta Maltepe’yi bu felaketten kurtaracak olan kadrolar eskisiyle yenisiyle birlik ve beraberlik içinde seçime hazırdır” dedi.

“Ya biz Maltepe’yi alırız ya da biz Maltepe’yi alırız”

İşte biz Maltepe’yi Uhud’un bizi. bizim Uhud’u sevdiğimiz gibi seviyoruz. Zaferi yaşayabilmek için ise dürüstlük ve samimiyetten uzaklaşmadan çalışmak zorundayız. Çınar Mahallesinde cami avlusunda camiye yardım toplayan beli bükülmüş 105 yaşında ki Erzurumlu ihtiyar amcanın hassasiyetini ve vizyonunu hepimiz taşımak zorundayız. Maltepemizin artık kaybetmeye tahammülü kalmamıştır. Ekibimizle birlikte şu inançtayız Ya biz Maltepe’yi alırız ya da biz Maltepe’yi alırız diyoruz. Bütün herkes Maltepe’de ki çalışma şeklini örnek alacak ve herkes Maltepe’yi konuşacaktır. AK Parti’li bir belediye başkanını Maltepe Belediye Başkanı olarak Başbakanımıza ve İl Başkanımıza takdim etmektir. İnşallan o gün benim için en mutlu gün ve en mutlu bayram olacaktır” dedi.

AK PARTİ MALTEPE NE İSTERSE EMİRLERİNDEYİZ

Toplantıda söz alan Ak Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu konuşmasında ” Kongre gününden bu yana aynı heyecanı koruyan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. görüyorum ki 2014 seçimlerine aynı heyecan ve istekle hazırlanıyor ve Maltepe’de zafere doğru emin adımlar ile gidiyorsunuz. Kamil Barkır kardeşimiz tam bir Atom Karınca anlayışı içerisinde çalışıyor. Ekibini de aynı çalışma motivasyonu içerisinde yönlendiriyor. 2014 hedefini yakalayabilmek adına bizim Maltepe’de geçmişe dair muhakeme ve notları da altını kalın çizgilerle çizmiş olarak değerllendiriyor.

Maltepe’yi tekrar Ak Partili bir belediye başkanıyla ve dolayısıyla hizmet ile kucaklaştıracak. Siz Maltepe’de görev yaparken Ak Parti teşkilatının her kademesinde görev yaparken çok büyük bir onuru taşıdığınızı asla unutmamalısınız. İstanbul İlçelerinin kongrelerini tamamladık. Türk Telekom Arena’nın açılış töreninde hiç hak etmediğimiz bir protesto edildiğimiz gece karar vermiştim.

Sen il kongreni bu stat da yapmalısın, İstanbul İl Kongremizi 27 Mayıs günü Türk Telekom Arena’da hep beraber gerçekleştireceğiz. Buradan büyük bir azim ile çalışan Kamil Barkır kardeşim ve teşkilatına teşekkür ediyorum. 2014 seçimlerinde Maltepe’yi geri alarak yola devam edeceğimize inanıyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından yaklaşık 1,5 ay süre içerisinde 1286 üye yaparak bir rekora imza atan yönetim kurulu üyesi Mehmet Ali Doğanyiğit’e çalışmalarından dolayı plaket verildi.

Gülşah Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Ak Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu, İstanbul Milletvekilleri İsmet Uçma, Bilal Macit ve Osman Boyraz, Maltepe eski belediye başkanı Fikri Köse, Ak Parti Maltepe eski ilçe Başkanları Adem Göktaş ve Atilla Üstündağ, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Halil Sayın, Belediye Meclis Üyeleri, İl genel meclisi üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Yorumlar kapalı.