Maltepe’deki Törenler Sönük Geçti

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Belediyesi tarafından günlerdir anans edilen; Maltepe Belediyesi Ek Hizmet Binası Açılışı, Altayçeşme Spor Kompleksi Temel Atma Töreni ve Maltepe Belediyesi Gündüz Çocuk Bakım Evi’nin açılış törenlerini yapmak üzere CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Maltepe’ye geldi.

Kılıçdaroğlu, genel başkanlığı döneminde Maltepe’de ilk defa bir organizasyona katılırken, programa zamanında gelmeye gayret gösterdi. Yarım saatlik bir rötardan sonra Maltepe’de önce ek bina açılışını yaptı. Daha sonra Altayçeşme Spor Kompleksi Temel Atma Törenine katıldı.

Kılıçdaroğlu 3.açılış törenine katılmadan ekibiyle birlikte Maltepe’den ayrıldı.

Açılışa Ataşehir, Kartal, Adalar ve Kadıköy Belediye Başkanları, İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, il yöneticileri, ilçe başkanı Süleyman Kıpırtı ve genel merkez temsilcileri katıldılar.

Seçim döneminde Maltepe Meydanı mitinginde onbinlere seslenen Kılıçdaroğlu bu defa hüsrana uğradı.

Günlerdir anons, pankart, bilbord reklamları ve çok sayıda atılan mesajlar sonrasında açılış ve temel atma törenlerinin sönük geçmesi parti içinde de nedenleri araştırılıp masaya yatırılacağı ifade ediliyor.

Törenlere çok sayıda CHP Maltepe Belediye Meclis Üyesi’de katılmadı.

Kılıçdaroğlu, Maltepe Belediyesi Altayçeşme Mahallesi Spor Kompleksinin temel atma töreninde yaptığı konuşmada, belediyelerin gençlere ve halka hizmet etmek için çalıştığını dile getirdi.

”Eğer bir ülke gençlerine önem veriyorsa, geleceğine önem veriyor demektir” diyen Kılıçdaroğlu, gençlere olanak sağlanmasının da geleceğe sahip çıkılması anlamına geldiğini ifade etti.

Kılıçdaroğlu, Maltepe Belediyesi’nin gençlere olanaklar sağlamak istediğini, ancak büyükşehir belediyesinin engel olduğunu savunarak, ”İstedikleri kadar engel olsunlar, hizmet etmek boynumuzun borcudur” dedi.

Yorumlar kapalı.