Maltepespor Sivas Maçına Hazır

Abone Ol
Daha Fazla

Evinde Sivas 4Eylülspor ile karşılaşacak olan Maltepespor’lu futbolcular maç öncesi moralleri oldukça yüksek ve 3 puana kilitlenmiş durumdalar.

Maltepe Aydınoğlu Tesisleri’nde kampa giren Maltepespor Sivas maçı öncesi moral depoluyor.

Aydınoğlu Tesisleri’nde kamp yapan futbolcular ile akşam yemeğinde bir araya gelen Maltepe Kaymakamı Ahmet Okur, Maltepe 2. Zırhlı Birlikler Komutanı olarak görev yapan Tuğgeneral Sadık Piyade ve Maltepespor Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Ali Çavuşoğlu futbolcular ile sohbet ettiler.

Futbolculara kısa bir konuşma yapan Maltepe Kaymakamı Ahmet Okur ” Pazar günü oynayacağınız Sivas maçında başarılı olacağınıza inanıyorum. Sahaya çıkacak ve en iyisini yapacağınıza hiç şüphem yok. Karşılaşmada başarılar diliyorum” dedi.

Yönetim Kurulu üyesi Muhammet Ali Çavuşoğlu ise ” Takımın morali oldukça yüksek Sivas maçını kazanarak 3 puan alacak ve ligide ki yerimizi biraz daha sağlamlaştıracağımıza inanıyorum. Futbolcu arkadaşlara başarılar diliyor ve kendilerinden galibiyet bekliyorum” dedi.

Maltepespor Teknik Drektörü Atakan Çağlayani ise ” Takımda şuanda bir eksiğimiz yok. maç öncesi tahminde bulunmak zor ama biz sahaya galip gelmek ve 3 puan almak için çıkıyoruz. Takımda ki futbolucularımıza güveniyorum. Oynadığımız ligde her maçımız ayrı bir zorluk içinde geçiyor. Hiçbir takımı biz küçük görme gibi bir hataya düşmeyiz. 90 dakika içinde iyi oynayan ve şansı olan takım sahadan galip ayrılır ve 3 puan alır. Pazar günü sahadan galip olarak ayrılan taraf olmak için tüm gayretimiz ile çalışacağız” dedi.

Yorumlar kapalı.