Ali Özcan, CHP İstanbul İl Başkanlığı’na Adaylığını Açıkladı

Abone Ol
Daha Fazla

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Başkanlığı seçimleri yaklaşırken, Ali Özcan’da Taksim Hill Otel’de basın açıklaması yaparak adaylığını açıkladı.

Herkesimin sevgisini ve sempatisini kazanan Ali Özcan adaylığını açıklayarak rakiplerine gözdağı verdi. Sevenleri ve çok sayıda CHPli tarafından da ”Rakipsiz aday” olarak adlandırılan Ali Özcan’ın seçimlere renk kattacağı ve kazanması halinde de CHP’ye İstanbul’da artı değerler kazandıracağı ifade ediliyor.

Ali Özcan yaptığı konuşmasında şunları söyledi. Özcan; “Ben bana partimin verdiği hiçbir görevi geri çevirmedim; bu yüzden, partili dostlarımın, mücadele arkadaşlarımın verdiği bu görevi de geri çevirmem mümkün değil. Adaylığımı, 28 Nisan Cumartesi günü düzenleyeceğim geniş katılımlı bir basın açıklamasıyla resmileştirmeyi planlıyorum” dedi.

Konuşmasında çoğulculuğun, parti içi demokrasinin ve seçim yoluyla göreve getirilmenin önemine de değinen Özcan “İstanbul’da Anakent Belediyesinde iktidar olmak ve Türkiye’de Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Başbakan yapmak için mücadeleye hazırım” dedi.

Yorumlar kapalı.