Sivaslılar Wonderdland’ta Kahvaltıda Buluştular

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Sivaslılar Derneği’nin İdealtepe Wonderland Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıya çok sayıda siyasetçi ve bürokrat katıldı.

Birlik beraberlik kahvaltısına; Garnizon Komutanı Tuğgeneral Sadık PİYADE, İstanbul Milletvekili Osman Boyraz ve Muhammed Bilal Macit, Trabzonlular Derneği Başkanı Kamil Karabak, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Halil Sayın, İstanbul İl Genel Meclis Üyesi Erdoğan Akkaya, Eski Belediye Başkanı Fikri Köse, İşadamı Cevdet Apdikoğlu, Sercan Şeneoroğlu, Nursan Selçuk, Murat Kapan, Ferhat Ovacık, Erdoğan Işık, Davut Uzun’un yanısıra dernek yöneticileri, CHP İlçe Başkanı Suleyman Kıpırtı, MHP İlçe Başkanı Metin Dağıstanlı, BBP İlçe Başkanı Hasan Balcı, SP İlçe Başkanı Mustafa Akin, CHP IL Genel Meclis Uyesi Ihsan Kilic, CHP Meclis Üyelesi Muharrem Karslı , Sulayman Polat, Cemal Atagun, Siyami Ersek Başhekimi Prof.Dr.İbrahim Yekeler, Kartal Araştırma Hastanesi Eski Başhekimi Prof.Dr.Hayrettin Yekeler, SIDEF Sivas Dernekler Federasyonu Başkanı Zeki Bulut ve üyeler katıldılar.

Maltepe Sivaslılar Derneği Başkanı Resul Gürsoy yaptığı konuşmasında; Derneğimiz sayın milletvekilimiz Osman Boyraz bey’in başkanlığında 2006 yılında sayın başkanımızın da ciddi katkılarıyla kuruldu. Sayın vekilimize kuruluşundan bu güne kadar yaptıgı hizmetlerinden dolayı ve bundan sonra da sunacağı katkılardan dolayı yönetimim vesizler adına cok teşekkür ediyorum. Maltepemizde en yogun nüfusa sahip olan bizler kültürümüzü , gelenek ve göreneklerimizi Yaşatmak , akrabalik iliskilerimizi sicak tutmak ve cocuklarimiza aktarmak maltepe ye kültürel hizmet ve sosyal hayatına katkı sağlamak amacıyla programlar yapmayı amaçlıyoruz. Çünku Maltepeyi dogdugumuz topraklar kadar cok seviyoruz. Bu anlamda sivas kultur gunleri Geceler ile sivas gezileri planlamaya çalışacağız. Yine dernek merkezimizde ay da bir defa sazli sozlu programlar baslatiyoruz. Ben her konuda fedakarca hizmet eden yönetim kurulumuza huzurunuzda teşekkür ediyorum. SAYİN VEKİLLERİM SAYİN BASKANLARİM, İki kelime ile kendimizi ifade edecek olursak , bizler vatanını milletini seven, devletine bağlı, anadolunun yiğit ınsanlarıyiz onun için bize nami deger Yiğidolar derler. Ben tekrar katıldığınız için hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum” dedi.

Derneğin eski başkanı ve İstanbul Milletvekili Osman Boyraz’a onursal başkanlık plaketi takdim edildi.

Yorumlar kapalı.