100. YIL BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ VEDAT OKYAR SALONUNU AÇTI

Abone Ol
Daha Fazla

Merkezi Maltepe’de bulunan ve Başkanlığını Yrd. Doç. Dr. Turhan Şalva’nın yaptığı 100. Yıl Beşiktaşlılar Derneği, Vedat Okyar anısına yaptırdığı etkinlik salonunu törenle açtı.

Orhangazi İlköğretim Okulu’n da düzenlenen törene Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu üyesi Berkan Gocay, futbol takımı kaptanı İbrahim Toraman, Rüştü Reçber, İsmail Köybaşı ve Necip Uysal katıldı.

Törende ayrıca ile Maltepe Kaymakamı Ahmet Okur, Beşiktaşlı eski futbolcular Rasim Kara ve Ali Gültiken, siyah-beyazlıların eski futbolcusu merhum Vedat Okyar’ın eşi Asuman, oğlu Suat Okyar da yer aldı.

Vedat Okyar etkinlik Salonunun açılışı sırasında konuşma yapan 100. Yıl Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Turhan Şalva Vedat Okyar’ın anısına yapılan etkinlik salonunu yapımında emeği geçenlere teşekkür etti.

Salonun açılışı Ahmet Okur ve Ahmet Nur Çebi, Vedat Okyar’ın eşi Asuman ve tarafından gerçekleştirildi.
Bu arada, açılışta en büyük ilgiyi Beşiktaşlı futbolcular gördü. Öğrenciler, futbolculardan imza almak ve birlikte fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

Düzenlenen açılışa Maltepe Kaymakamı Ahmet okur, Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu üyesi Berkan Gocay, futbol takımı kaptanı İbrahim Toraman, Rüştü Reçber, İsmail Köybaşı ve Necip Uysal, Maltepespor Başkanı Nuri Erkoç, Maltepespor Yönetim Kurulu Üyeleri, Maltepe Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Hüseyin Koca ve çok sayıda davetli katıldı.

Yorumlar kapalı.