ASYA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NİN PENDİK KURTKÖY’DE AÇILIŞI YAPILDI

Abone Ol
Daha Fazla

İstanbul’da 7 şubesi ile hizmet veren "ASYA AVM" Pendik Kurtköy’de 8. şubesinin açılışını yaptı. Eski Ankara Yolu Caddesi Emir Sokak üzerinde hizmete giren "ASYA AVM" ni açılış töreninde izdiham yaşandı.

1989 yılından bu yana halka hizmet veren ASYA AVM 8. şubesinin açılışını düzenlenen bir tören ile yaptı. Açılış törenine çok sayıda vatandaş ilgi gösterirken Alişveriş merkezi’nin kurdelesini Enver Uçar tarafından yapılan dua sonrasında, Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Cevat Yaman, Pendik Belediyesi Meclis Üyesi Halil İbrahim Salman ve işletmenin sahibi Eşref Doğuşlu birlikte kestiler.

Açılışa özel kampanyaların yapıldığı ASYA AVM’ye vatandaşlar adeta akın ettiler. Açılışın ardından içeriye hücum eden vatandaşlar indirimli ürünler alabilmek için birbirleri ile yarıştılar. ASYA AVM tarafından 31 Mayıs 2012 tarihine kadar sürecek olan kampanyada 780 TL değerinde ki Televizyon 498 TL’ye, 320 TL değerinde ki çatal bıçak takımı 124 TL’ye, 340 TL değerinde ki porselen takım 144 TL’ye, 45 TL değerinde ki düdüklü tencere 9 TL’ye, 35 TL değerinde ki su ısıtıcısı 5 TL’ye, 3550 TL değerinde ki Yatak odası takımı 2590 Tl’ye 75 TL değerinde ki pratik elektrik süpürgesi 39 TL’ye ve 1190 TL Değerinde ki buzdolabı ise 688 TL ile standlarda ki yerini aldı.

Beykoz, Paşabahçe, Kartal, üsküdar gibi ilçelerde yıllardan bu yana hizmet veren işletmenin sahibi Eşref Doğuşlu en uygun fiyata vatandaşları mal sahibi yapmak için çalıştıklarını ifade ederek şöyle devam etti " Hedefimiz her zaman en kalitelisini en ucuza vermek ve vatandaşları mal sahibi yapmak için çalıştık. Gelişmeye başlayan yerlerde ki mağazalarımız ile halkın ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için çalışıyoruz" dedi.

Toplam 4 kattan oluşan ve mobilyadan beyaz eşyaya, elektronikten hediyelik eşyalara kadar binlence ürün ile hizmet verecek olan ASYA AVM 14 personeli ile hizmet veriyor. ASYA AVM Kurtköy Şubesi’nde ki şok indirimler 31 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

Yorumlar kapalı.