BAŞIBÜYÜK TESİSLERİNDE KEŞİF YAPILDI

Abone Ol
Daha Fazla

Marmara Üniversitesi tarafından Başıbüyük Tesislerine açılan tahliye davası sonrasında bir heyet Başıbüyük Tesislerine gelerek incelemelerde bulundu. Heyetin başında gelen Hakim yetkililerden bilgi alarak edindiği bilgileri tutanaklara geçti.

Marmara Üniversitesi tarafından açılan tahliye davası nedeniyle hayat tarafından tesislerde incelemeler yapıldı. Marmara Üniversitesi yetkililerinin de bulunduğu keşifte Maltepe Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Hüseyin Koca heyet ile yakından ilgilendi ve tesis hakkında bilgiler verdi.

Heyetin geleceğini haber alan ve destek vermek için Maltepe Başıbüyük Tesislerinde hazır bulunan, İstanbul Amatör Kulüpler Birliği Federasyonu Genel Sekreteri Ali Tanrıyaşükür, Maltepe Belediyesi Meclis üyesi Adem Kaya, Başıbüyükspor Başkanı Adem Karataş, Gülsuyuspor Başkanı Behram Kaçar, Esenkentspor Başkanı Saim Atalay, Maltepespor Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Efendiler, Alkar Sultan Balık Evi sahibi Yaşar Altun, Tesislerde çalışma yapan sporcular ve aileleri destek vermek için hazır bulundular.

Öte yandan CHP Maltepe İlçe Başkanı Süleyman Kıpırtı’da katıldı, ancak başka bir programı nedeniyle heyet gelmeden bir süre önce tesislerden ayrıldı.

Yorumlar kapalı.