Göreceksiniz İstanbul’u Alacağız

Abone Ol
Daha Fazla

CHP Maltepe İlçe Başkanı Süleyman Kıpırtı muhtarlar ve gazeteciler ile bir araya geldi

MAKSEV Tesislerinde düzenlenen toplantıda konuşma yapan CHP Maltepe İlçe Başkanı Süleyman Kıpırtı “ Demokrasinin gereği olan çok adaylı seçimlerimiz dostluk ve dayanışma içinde yapılmıştır. Bu sağlıklı seçim sonuçlarıyla çalışmalarımıza hız verdik” dedi.

Muhtarların önemine de değinen Kıpırtı “Muhtarlarımız bölgenin ve insanların sorunlarının direk muhattabı ve bu sorunları bire bir bilen ve çözümü noktasında çaba sarf etmektedirler. Bilindiği gibi muhtarlarımızın da birçok sorunları var. İlçe yönetimi olarak bunun bilincindeyiz ve her zaman muhtarlarımızın yanında olacağız” dedi.

Bölgede yayın yapan gazetelere de hitap eden İlçe Başkanı Kıpırtı “İyi ve kötü günde bizlerin yanında olan, zor şartlarda görev yapan basın emekçileriyle yan yana olmak istiyoruz. Sizler tarafından yapılan olumlu yada olumsuz eleştiriler bizlere yol gösterecektir. bir bölgede yayım yapan gazeteler ilçenin veya bir ilin vazgeçilmez unsunlarıdır” dedi.

“BELEDİYENİN HİZMETLERİYLE GURUR DUYUYORUZ”

Maltepe Belediyesi tarafından yapılan hizmetler ile gurur duyduklarını ifade eden Kıpırtı “ Altın Kart, Cumhuriyet Eğitim Merkezi, Park çalışmaları, kültür-sanat etkinlikleriyle gurur duyuyoruz. Belediyemiz Kentsel dönüşüm konusunda da çalışmalarıyla örnek olmaktadır. Her türlü engellemelere rağmen, her türlü karalamalara rağmen sağlıklı işlerin yapıldığını biliyoruz. Mevcut iktidarın yaptıkları yanlışları ve amaçlarını artık bütün dünya görüyor. Yapılan her işin insan odaklı, toplum öncelikli olması gereklidir. AK Parti ise bireysel çıkarları ön planda tutuyor. Göreceksiniz İstanbul’u alacağız. Tek kişini yönetimi haline gelen ve ülkeyi pazarlayanların karşısında tek güç CHP dir” dedi.

Yorumlar kapalı.