Başkan Barkır

Abone Ol
Daha Fazla

Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Av.Kamil Barkır mahalle başkanları ve yönetim kurullarının görevden alınması ile ilgili açıklama yaptı.

”TÜZÜK VE İÇ YÖNETMELİĞİ YERİNE GETİRDİK”

Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Av.Kamil Barkır mahalle başkanları ve yönetimlerin görevden alınmasıyla ilgili Prestij Gazetesi’ne yaptığı açıklamasında şunları söyledi.

Barkır; ”Biz seviyeyi daha yükseğe çıkartmak istiyoruz. 2014 için çalışmalarımız hızla devam ediyoruz. Biz Girne ve Altayçeşme mahalle yönetimlerini görevden aldık, diğer mahalleler fiilen devam ediyorlardı. Tüzük ve iç yönetmelik gereği zaten ilçe kongresinden sonra yeni yönetimle birlikte mahalle teşkilatlarıda düşmüş sayılıyor.

Bu kararı yürürlüğü koyarken, il yönetiminin bilgisi doğrultusunda kararımızı mahalle başkanlarımıza bildirdik.

Değişen koşullara göre uygun değişiklikler yapacağız. İstişare yapıyoruz. Aldığımız kararında arkasındayız.

Önümüzdeki günlerde objektif kriterlere göre temayül yoklamasıyla yeni arkadaşlarımızla yolumuza devam edeceğiz. Mahallenin demokrafik yapısını göz önüne alıp, uygun nitelikli arkadaşlarımızın yolunu açtık.

Bugüne kadar mahalle teşkilatlarımızda görev yapan tüm mahalle başkanlarımıza yürekten teşekkür ediyoruz.

Ak Parti Maltepe’de çok zengin bir kadroya sahiptir. 2011 seçimlerinde Maltepe’de 120 bin kişi Ak Parti’ye oy vermiştir. Bu sayı her geçen gün artmakta ve Ak Parti Maltepe’de çığ gibi büyümektedir. Bu bir nöbet değişimidir. Ak Parti teşkilatları tam kadro seçime hazırdır. Değişim her zaman Ak Parti’yi daha güçlü hale getirmiştir. Bundan sonrada böyle olacaktır.

Teşkilatta görev almak isteyen tüm Ak Partilileri göreve davet ediyoruz. Bu davaya sahip çıkacak herkese kapımız açık” dedi.

Yorumlar kapalı.