Ak Parti Maltepe’nin İftarı’na Babuşçu Bekleniyor

Abone Ol
Daha Fazla

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu’nun, iftarlarda ve iftar sonrasında ilçe teşkilatlarıyla bir araya gelme toplantıları devam ediyor.

Ramazan’ın ilk 5 günü itibarıyla Ümraniye, Üsküdar, Beşiktaş, Sarıyer, Fatih, Zeytinburnu, Arnavutköy ve Sultangazi ilçe teşkilatlarıyla iftar ve iftar sonrası programlarında bir araya gelen İl Başkanı Babuşçu Ramazan’ı garip gurebayla geçirme etkinliklerine katılıyor ve diğer çalışmalar hakkında bilgi alıyor, hem de partililerle samimi bir ortamda sohbet ediyor.

Ramazan’ın kendine mahsus çok özel ve yakınlaştırıcı bir iklimi olduğunu belirten İl Başkanı Babuşçu, “Bu iklimin güzelliğinden hem ferdi ahlakımızı güzelleştirmek, hem toplumsal sorumluluğumuzu kuşanmak adına azami derecede yararlanmalıyız” diyor.

Eylül ayının ilk günlerinde Ak Parti Maltepe İlçe Teşkilatı’nın Gülşah Düğün Salonu’nda geniş katılımla yapacağı İftar yemeği’ne Ak Parti İl Başkanı Aziz Babuşçu’nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’la birlikte katılması bekleniyor.

Yorumlar kapalı.