Bayram Şahin’in 3.Şiir Kitabı Çıktı

Abone Ol
Daha Fazla

Klashaber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bayram Şahin’in 3.kitabı "Tut Ellerimden" çıktı.

Aşk şairi olarakta nitelendrilen gazeteci Bayram Şahin son kitabında büyük aşkların hikayelerini nakış nakış işleyerek şiirlerine dizeledi.

Şahin 1.kitabı olarak "Kızıl Ötesi Sevda", 2.kitabı "Sevda Ateşi" adlı şiirlerle sevenlerini buluşturan Bayram Şahin 3.kitabı olarakta "Tut Ellerimden" adlı 210 sayfadan oluşan yeni bir destansı kitaba imza attı.

BAYRAM ŞAHİN KİMDİR?

1966 Yılında Kırşehir İli’ne bağlı Çiçekdağı İlçesi’nde doğdu. Beş kardeşin en büyüğü olan şair Bayram Şahin, ilkokul 4.sınıfa kadar Hasan Ali Köyü’nde, 5.sınıfı ise Maltepe İsmet İnönü İlköğretim Okulu’nda bitirdi. Orta ve Lise tahsilini ise Maltepe Orhangazi Lisesi’nde tamamladı. Üniversite Mahalli İdareler Bölümü birinci sınıfında iken bazı nedenlerden dolayı yarım bıraktı.
2010 yılından itibaren Üniversiteye kaldığı yerden yeniden başlayan şair Bayram Şahin, 2003 yılında “Kızıl Ötesi" ve "Sevda Ateşi” Önce Vatan yayınlarında iki şiir kitabı yayınlandı. 2012 yılında ise 3.şiir kitabı olan “Tut Ellerimden” çıktı. Şair yazdığı tüm şiirlerini üç kitabında ölümsüzleştirdi.
Gazeteci ve sinema oyunculuğu da yapan şair Bayram Şahin, TV dizilerinde de rol aldı. Önce Vatan Gazetesi Maltepe Temsilciliği, Millet Dergisi İstanbul Temsilciliği ve İHA’da halen muhabir olarak görevini sürdüren Şahin, Maltepe’de bir yerel gazeteninde sahibi…

Yorumlar kapalı.