Maltepe Belediyesi’nden Amatör Spor Kulüplere İftar Yemeği

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Belediyesi ve Maltepe Amatör Spor Kulüpler Birliği’nin birlikte organize ettiği geleneksel iftar yemeği Yeşil Cennet’te 7 Ağustos Salı günü iftar yemeğinde bir araya geliyorlar.

İftar programına Amatör Spor Kulüpler Federasyonu Başkan ve Yöneticileri, Anadolu Yakası’ndaki tüm kulüpler birliği ve tüm kulüp başkanları ve yöneticilerinin davet edildiği iftar programına 500’ün üzerinde katılımcı bekleniyor.

İftar programıyla ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Maltepe Amatör Spor Kulüpler Birliği Başkanı Hüseyin Koca "Maltepe Belediye Başkanımız Sayın Prof.Dr.Mustafa Zengin’İn öncülüğünde Anadolu Yakası’ndaki tüm spor adamlarının biraraya gelerek hasret giderecekleri bir iftar programı düzenledik. İftara tüm protokolü spor yazarlarını, spor adamlarını, spor kulüp başkanlarını ve yöneticilerini biraraya getirmenin hazırlığı ve heyecanı içersindeyiz. Maltepe Belediye Başkanımızın amatör spor spor ve sporculara verdiği öneminde farkedilmesi açısından tarihi bir güne ev sahipliği yapacağız. Tüm basın mensubu arkadaşlarımızı, sporla ilgilenen tüm spor adamlarını gazeteniz aracılığı ile davet ediyorum" dedi.

Yorumlar kapalı.