Yılanın Terörü

Abone Ol
Daha Fazla

Bugün bir kez daha sekiz aileyle beraber tüm Türkiye’nin yüreğine ateş düştü, bir kez daha gencecik fidanlarımızı şehit vermenin acısını yaşıyoruz milletçe Şehitlerimize Allahtan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize baş sağlığı diliyorum.
Terör yangını içinden geçtiğimiz bu günlerde yüreğimize düşen ateşi içimizde söndürecek kan tükürüp kızılcık şerbeti içtik diyeceğiz. Öfkemize hâkim olup soğukkanlı davranacağız.

Sokaklara dökülerek vereceğimiz tepki, tamda; bu şehitlerin ölüm emrini verenlerin arzu ettiği sonuç değil mi? Bu oyuna gelmeyeceğiz hele bu kadar basit oyuna. Terör sona erince bütün varlıklarını kaybederek Kürtler üzerindeki hükümdarlıkları sona erecek olan savaş ağaları tüm güçleri ile kendi çıkarlarını korumaya çalışıyor. Kaybedecekleri çok şey olduğundan çareyi terörü sürdürmekte görüyorlar. PKK kendi içindeki liderlik kavgasını Mehmetçiklerimiz üzerinden sürdürmeye devam ediyor. Feyman ve Kara yılan’ın liderlik kavgası anaların ve Türkiye’nin yüreğini yakmaya devam ediyor.

Derin PKK, Suriye’de hortuma dönen Arap fırtınasının bize de gelmesini Türkiye’nin de karışmasını istiyorlar. Genel bir halk ayaklanması başlatıp, ülkeyi darbelere hazır duruma getirip devletten istediklerini almak. Nasıl mı? Askerimizi, polisimizi şehit ederek, bombalı eylemler yaparak milleti galeyana getirip sokaklara dökerek. Amaç; ağaların düzenini sürdürmek, kargaşa ve ayaklanma işin bahanesi. Demokratik özerlik ilanı da aynı stratejinin öbür yüzümü ?

Türkiye; her zaman için terörle ve ülke bütünlüğünü bozmaya yönelik tüm çabalarla mücadele etmeye hem kararı hem de muktedirdir. Türkiye de barışı, huzuru ve istikrarı istemeyen terör kanıyla beslenen savaş çığırtkanları; şunu hiçbir zaman unutmayın ki! Bir Mehmetçik gider bin Mehmetçik geliriz, ülkeyi sizin gibi yılan soylu çıyanlara vermeyiz.

Değil KARAYILAN; engerek, kobrada olsanız hepinizin başını Kandile, Hakkâri’ye, Cudi’ye gömeceğiz. Son gülen iyi gülermiş, kökünüzü kazıyıp milletçe güleceğiz.

Yorumlar kapalı.