Başkan Mustafa Zengin Muhtarlarla İftar Yaptı

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, Küçükyalı Kültür Merkezi’nde verdiği iftarda Maltepeli muhtarlarla bir araya geldi.

On sekiz mahalle muhtarının davet edildiği iftar yemeğine meclis üyeleri ile birlikte Başkan Yardımcıları Dilek Çelik, Fevzi Karaağaç, Nail Çiftçi ve Mehmet Bingöl’de katıldı.

Davetlilerin tek tek yanına giderek el sıkışan ve hal hatırlarını soran Zengin, okunan ezanın ardından misafirleri ile birlikte orucunu açtı.

İftar yemeğinden sonra muhtarların yanlarına giderek sohbet eden Başkan, mahallelerle ilgili bilgi alarak isteklerini aldı. Keyifli geçen iftar yemeğinin ve sohbetin ardından misafirlerine birer hediye ve plaket takdim eden Zengin, daha sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin ”Maltepe’yi muhtarlarımızla birlikte yönetiyoruz. Sürekli bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulunup, ilçemize ve vatandaşımıza daha iyi nasıl hizmet ederiz diye çalışıyoruz. Bu günde iftar vesilesi ile bir araya geldik. Muhtarlarımıza kapılarımız her zaman açık. Bundan sonrada zaman zaman bir araya gelerek bilgi alışverişlerimize devam edeceğiz “ diye konuştu.

Yorumlar kapalı.