Maltepe Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Hasan Hayri Şengül Halka Zulmediyor

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Belediyesi Teknik Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Hasan Hayri Şengül ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan ve isminin açıklanmasını istemeyen bir grup Chp’li Hasan Hayri Şengül devlet memuru olduğunu unutarak halka zulmediyor.

Daha iyi görev yapsın diye o makama getirilen Hasan Hayri Şengül başta Maltepe Belediyesi kiracılarını taciz etmektedir.

Belediye Başkanına yaranmak ve o makamda kalabilmek için gestapo timleri gibi kiracıların işyerlerini basarak tehditler savurduğu, taciz ettiği bildirildi.

Muziki cemiyeti yetkilerini makamına çağırarak “Buraları boşaltın. Bize lazım. 3 kuruş kira ile oturuyorsunuz”

Maltepe Muziki Cemiyetinin 2014 yılına kadar olan sözleşmesin hiçe sayarak terkedin buraları, biz buraya tesis yapacağız sözlerinden sonra şimdide Türkiye Diyabet Vakfı Yılmaz Mızrak İş Hanı Maltepe şubesine gelerek kira sözleşmesini hiçe sayarak boşaltın buraları terkedin diye taciz etmektedir.

Belediyede çalışan memurlar üzerinde de baskı ve yıldırma politikası izleyen Hasan Hayri Şengül bugüne kadar 70’in üzerinde memurların görev yerini değiştirdi.

Chp olarak seçim yılında böylesine gaddar ve zalim bir yönetim anlayışı Chp’yi kamuoyunda zor durumda bırakıyor dediler.

MAVİ TENİSTEN SORUŞTURMA GEÇİRİYORLAR
Maltepe Dragos’ta yaptırılan Türkiye Kızılayı taafından Maltepe Belediyesine kiralanan yaklaşık 10 dönümlük yeşil alan üzerine inşa yapmak üzere Maltepe Belediyesinden kiralanan bu alan üzerine de kaçak yapılaşma olduğu ve bu yapılaşmaya göz yumulduğu burada yapılan suistimal iddialarını soruşturma izni veren yazıya bölge idare mahkemesine itiraz davası açan Şengül ifadesinde direk Maltepe Belediye Başkanı Prof.Dr. Mustafa Zengin’i işaret ederek ” Sayın Belediye Başkanının emir ve direktifleri doğrultusunda bu alan Maltepe Belediye Başkanının hayaline uygun gerçekleşmektedir diyerek Maltepe Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa Zengin’i 1. derecede suçlu göstermiştir.

Maltepe Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa Zengin bu durumdan bihaberdir diyerek konunun Chp ve Maltepe Belediye Başkanının gündeminde olduğunu Şengül ile ilgili siyasi bir karar verilmesinin an meselesi olduğunu bildirdiler.

Yorumlar kapalı.