Yaz Okulları Kapanış Töreni Yapıldı

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Belediyesi tarafından kurulan Yaz Spor Okulları kapanışı 26-08-2009 tarihinde Maltepe Belediye Başkan’ı Prof. Dr. Mustafa Zengin ‘in katılımıyla Altayçeşme ve Esenkent mahallelerinde düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Yaz okuluna katılan genç sporcular törenle ödüllendirildi.

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin’in "sizlerin iyi yetişmiş, ülkesine sahip çıkan gençler olmalarını istiyoruz ve siz değerli veliler çocuklarınızı ve bizleri yürekten desteklediniz, geleceğimizi iyi kurgulayabilmek adına sizleri yürekten destekliyor ve harika bir yaz geçirdiğinizi umuyor, sağlıklı bireyler olarak yetişmenizi istiyoruz" sözleri minik sporcular tarafından büyük sevinç ve mutlulukla desteklendi.

Maltepe Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından düzenlenen törenin sonunda Başkan Prof. Dr. Mustafa Zengin tarafından antrenörler ve gençler için hazırlanan altın yüreklere altın rengine boyalı Maltepe’nin simgesi Bakireler Tapınağı anıtı ve ödülleri takdim edildi.

"Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk Türkiye Cumhuriyeti’ni siz gençlere emanet etmiştir ve siz gençlerimiz olmadan ülkemizin sağlıklı yapısını kurmak olmayacaktır" sözleriyle tören tamamlandı.

Yorumlar kapalı.