Maltepe Yalıspor’dan Kaynaşma Yemeği

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe yalısporun sultanları Maltepe yeşil cennet turistlik tesislerinde verilen yemekte bir araya geldiler.

Yemeğe Ak Parti ilçe başkanı Kamil Barkır, Maltepe Belediye Başkan Yardımcıları Nimet Karabulut, Ercan Köymen, Maltepe Amatör spor kulüpler birliği başkanı Hüseyin Koca ve yerel gazeteciler katıldı.

Yemekte bayan voleybolcular adına kürsüye gelen takım kaptanı Hilal Yabuz ”Bugün takım kaptanı olduğum tebliğ edildi. Bugün bu kürsüden takım kaptanı olarak konuşmak gururların en büyüğü. Geçen yıl sonradan katıldığım takımımızı zorlu maçlar sonrasında iyi oynayarak ve hakederek şampiyonluğu kazandık. Bu yılda aynı başarıyı tekrar ederek yalısporu 1.Lige taşıyacağız. Takımdaki diğer voleybolcu arkadaşlarımın da hepsi sportif kariyer peşinde olan, amaçları ve hedefleri olan voleybolcularız. Amacımız bu sezon şampiyon olmaktır” dedi.

Daha sonra söz alan Yalıspor Bayan Voleybol Kulüp Başkanı Ercan Köymen ”Maltepe’de bayan voleybolunda bir çığır açtık. Tarihi başarılarını Maltepe’ye yaşatmak istiyoruz. Yakında ligler başlıyor. İnandığımız teknik kadro ile, inandığımız voleybolcular ile bir araya geldik. Bundan sonra her engeli birlikte aşacağız” dedi.

KAMİL BARKIR’DAN 2 TESİS SÖZÜ

Kürsüye davet edilen Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Av.Kamil Barkır ”Bugün tesadüfen aranızdayım. Başka bir programdan dolayı buradayım. Toplantı olduğunu duyunca voleybolcularımızı tebrik etmek için aranızdayım. Geçtiğimiz yıl Yalısporu şampiyon yaparak 2.lige çıkmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Girne mahallesinde Anadolu yakasının en büyük spor tesisinin inşaatının başlatılması için bütçe hazır. Ancak Maltepe Belediyesi 100 metre karelik bir alanın istimlakından sonra ruhsat verdiği taktirde en kısa sürede bu hizmetimiz hayata geçecektir.

Ayrıca Maltepe sahilinde 1 milyon 200 bin metre karelik dolgu ile elde edeceğimiz alana Maltepe Amatör Spor Kulüpler Birliği Başkanı Sayın Hüseyin Koca’nın talebi üzerine futbol sahaları da ilave ettik. Tamamen halka açık ve üzerinde ticari firma olmayan spor sahaları Maltepe’mize kazandırılıyor. Bu alanlar, futbol sahaları, basketbol sahaları, voleybol sahaları ve tenis kortlarından oluşuyor. Maltepe’mize hayırlı olsun dedi.

Daha sonra söz alan Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Nimet Karabulut şunları söyledi.

Bir bayan olarak hiç yapmadığım spor yöneticiliğinin içerisindeyim. Maltepe’mizin gururu olan Yalısporlu bayan voleybolcuların sorunlarının çözümlerine bir nebze de olsa katkı sağlayabilirsem kendimi bahtiyar addediyorum. Bayanlara fırsat verildiği zaman bir çok büyük başarıya imza atabilecek nitelikteler. Yalısporu bayan voleybolu açısından da çok önemsiyorum. İnşallah geçtiğimiz yılki başarılarını tekrar ederler” dedi.

Sunuculuğunu Maltepe Amatör Spor Kulüpler Birliği Başkanı Hüseyin Koca’nın yaptığı tanışma ve kaynaşma yemeği daha sonra filenin sultanlarının eğlenceleri ile son buldu.

Maltepe Yalıspor Teknik Heyet

Baş Antrenör : Recep Kenan Durmuş
Antrenör : Mehmet Koray

Takım Kadrosu

Hilal YABUZ
Meryem SUBAŞI
Ebru ŞEKER
Sinem BAŞ
Gökçe İrem ÇAVDARO
Gülben ŞAHİN
Şükran SARAL
Pınar EREN
Esra KORAY
Sinem Ayşe AÇMAZ
Esin AŞIKOĞLU
Öznur BAL

Yorumlar kapalı.