Chp Maltepe İrtibat Büroları Açmaya Başladı

Abone Ol
Daha Fazla

Cumhuriyet Halk Partisi Maltepe İlçe Örgütü bünyesinde Zümrütevler Seçim İrtibat Bürosu Tülin Caddesi’nde açıldı. Açılışa CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı’da katıldı.

CHP Maltepe İlçe Başkanı Süleyman Kıpırtı, yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri ve Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Köymen’in katıldığı açılış töreninde bir konuşma yapan Kıpırtı ”İrtibat büromuz mahallemize ve Maltepemize hayırlı olsun. Türkiye bu hafta yeni bir rekorla uyandı. Dünyanının en pahalı benzinini satan ülke konumuna geldik. Başbakana teşekkür ediyoruz” dedi.

CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ”Maltepe’deki çalışmaları yakından takip ediyorum. İlçe Başkanımız Kıpırtı önderliğinde görüyoruz ki, hergün bir etkinliğe imza atıyorlar. Sanırım bugün 3 etkinlik düzenlediler. Bizlerde böylesine çalışkan bir ilçe örgütünü ziyaret etmekten gurur duyuyoruz. Aynı tempoyla vatandaşlarımıza ziyartlerimize devam etmeliyiz. Yakın temas halinde vatandaşların taleplerine cevap vermeliyiz.

Türkiye’nin gündemini meşgul eden Suriye ile savaş kapıda, Suriye halkı da, bizim halkımızda bu savaşa hayır diyorken, bu koşuşturma niye. Her iki kişiden birinin oyunu alan Akp’ye bu seçimlerde oy verip pişman olanlara CHP’yi anlatmalıyız. İstanbul’un nasıl yönetileceğini Tüm dünyaya göstermeliyiz” dedi.

Yorumlar kapalı.