Ak Partili Mehmet Erikçi "Toki İçin Karalama Kampanyası Yapılıyor"

Abone Ol
Daha Fazla

Ak Parti Maltepe Belediye Meclis üyesi Mehmet Erikçi bir önerge vererek Başıbüyük mahallesinde Toki’nin yaptığı konutların çürük ve yıkılacak olduğunu iddia edenler, başta Chp İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ile Maltepe Chp İlçe Başkanı Süleyman Kıpırtı ve ilgilileri uyarıyorum.

Ellerinde hangi bilgi var da kamuoyu ile paylaşmıyorlar.

Orada binaların dayanıksız olduğuna dair bilirkişi ve uzmanlık gerektiren rapor mu var?

Orada bir kayma söz konusu mu?

Orada bir heyelan durumu var ise evler neden boşaltılmadı?

Fen işleri nerede?

Siyasi şow yapmak için Tokiyi karalama kampanyası başlatıldı.

Oraya gelerek Başıbüyük halkına tapu sözü, namus ve şeref sözü verenler, sarı çizmeli Mehmet Ağa’lar neredeler sözünden sonra Chp Maltepe Belediye Meclis üyesi Adem Kaya sataşma var diyerek söz istedi.

Kürsüye gelerek senin sarı çizmel Mehmet Ağa diye tabir ettiğin benim il başkanımdır. Böyle konuşamazsın özür dile dedikten sonra meclis yine karıştı.

Ak Parti sıralarından Engin Demir Başıbüyük’te yaşanacak her türlü olumsuzluğun arkasında sen varsın. Orada birisi ölürse vebali senindir.

Mehmet Erikçi sen benim yıllar önce ölmüş babama laf söyleyecek adam değilsin. Başıbüyük’ü karıştırarak milletin hizmet almasını engelliyorsun. Siz Başıbüyük’te namus şeref sözü vermediniz mi? Tapular nerede?

"Utanmaz adam il başkanını da genel başkanını da oraya getiren sen değil misin? Hani millete namus şeref sözü verdiğin tapular nerede? Versenize tapuları" gibi tartışmalar yaşanırken meclis başkanı Nimet Karabulut artık önerge ve söz vermiyorum kimseye. Meclisimiz 20 gün çalışacak. Basının yanında şow yapmayın diyerek meclis gündemine geçti.

Yorumlar kapalı.