Maltepe Belediyesi Beyaz Tv Gündeminde

Abone Ol
Daha Fazla

4 Ekim 2012 saat 23:00’da başlayan Beyaz Tv Adalet masası programında Rasim Ozan Kütahyalı’nın konuğu olan Maltepe Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi Muhammet Ali Çavuşoğlu ile Maltepe Belediyesi Adalet masasına yatırıldı.

Maltepe’deki yolsuzluklar, mavi tenis spor kulübü, işçilere dayak, kaçak yapılaşma ve rüşvetin konuşulduğu Beyaz Tv Adalet Masasında Maltepe Belediye AK Parti Meclis Üyesi Muhammet Ali Çavuşoğlu BEYAZ TV’de Rasim Ozan Kütahyalı’nın her Perşembe günü sunduğu ”Adalet Masası” Programının konuğu oldu.

Kütahyalı’nın programına Mavi Tenis Spor Kulübü’nün Maltepe’de konuşlanmasından bugüne gelen süreçteki evraklarını Canlı Yayın’da sunan Çavuşoğlu tüm soruları yanıtladı.

Mavi Tenis Spor Kulübü Yöneticisi Hatice Ürer, Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin ve Taşeron İşçi İlhan Yıldırım’da programa telefonla katıldılar.

MALTEPE BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ SABİHA ÖZKAN PROGRAMA TELEFON İLE BAĞLANDI

CHP Maltepe Belediyesi Meclis üyesi Sebiha özkan partiye yapılan bir bağış ile ilgili olarak kendisini hırsızlıkla suçlayan belediye başkanı Mustafa Zengin’in iddialarına cevap verdi.

Sebiha Özkan alınan bağışın partiye gittiğini ve bu konuda genel başkan Kemal Kılıçdaroğlunun kendisine hak verdiğini söyledi.

Zengin Telefonla bağlandı

Telefona bağlanan Mustafa Zengin Sebiha Özkan ile ilgili konuya değindi.O zaman imar komisyonu başkanı olan Sebiha Özkan’ın bağışı partiye vermediğini kendisi açığa çıkardıktan sonra partiye bağış yapıldığını söyledi.

Bağış yapan kişinin belediyede ki legal olan işini hallettikleri için Sebiha Özkan’ın 5 ay sonra kendisinden bağış yapmasını istediğini ifade etti.

Sebiha Özkan ise kendisinin değil o şahsın gelip ‘Ben bağış yapmak istiyorum’ demesi üzerine ben sordum ve bunun üzerine bağışı alabileceğimi söylediler. ” dedi.

Bağış olayı ile ilgili Sebiha Özkan ve Mustafa Zengin’i dinleyen Rasim Ozan Kütahyalı savcıları göreve çağırarak ortada yaşanan bir yolsuzluk olup olmadığının araştırılması duyurusunda bulundu.

3 saatten fazla süren TV programın sonunda program yöneticisi Kütahyalı önümüzdeki günlerde bu yayınlara devam edeceğiz dedi.

Yorumlar kapalı.