Başıbüyük Spor Kulübü Nuga Pastanesi Sponsorluğunda Cumhuriyet Kupası Etkinliği Yapıyor

Abone Ol
Daha Fazla

Yapılan basın açıklamasında: Başıbüyük Spor Kulübü olarak, Nuga Pastanelerinin destekleri ile gerçekleştireceğimiz ‘’ Cumhuriyet Kupası Etkinliğimizde ‘’ birinci hedefimiz Maltepe İlçemizde ve Başıbüyük Mahallesinde Cumhuriyet Ülküsü bilinci oluşturmak, ikinci hedefimiz bu etkinliğe katılan tüm katılımcıların ortak kazanımlarda buluştuğu keyif veren bir spor iklimi oluşturmaktır.

Sayın basın mensupları, Cumhuriyetimizin ilanının 89. Yılını hep birlikte kutlayacağımız bu etkinliğimize, katılımları ile bizleri mutlu eden Maltepe Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesinin kıymetli antrenör ve oyuncularına Başıbüyük Spor Kulübü Yönetimi olarak huzurlarınız da şükranlarımızı sunuyoruz.

Bilindiği üzere, Finans, Otomotiv endüstrisinden sonra dünyanın 3. Büyük endüstrisi olan Spor endüstrisi, yeni yatırımlarla bütün unsurları ile katlanarak büyümeye devam etmektedir. Bu unsurların belki de en önemlisi sponsorluk alanıdır.

Bu noktada bu etkinliğimize sponsor olan Nuga Pastaneleri Yönetim Kuruluna, sportif vizyonu ve engin hoşgörüsü ile bizleri misafir eden Sayın Hamza küçükgüzel ve Metin ILIK Beyefendilere desteklerinden dolayı Başıbüyük Spor Kulübü Yönetimi olarak teşekkür ediyoruz.

Değerli Basın mensupları ve kıymetli misafirlerimiz etkinlik programımız, 17 Ekim Çarşamba saat 12.00 de Maltepe Üniversitesi – Okan Üniversitesi müsabakası ile, başlayacak olup, 19 Ekim Cuma, 22 Ekim Pazartesi günleri devam edecektir. Saat 12.00 – 14.00, 14.00 – 16.00 arasında oynanacak grup maçlarının ardından 29 Ekim Pazartesi günü 3.lük ve final maçı ile etkinliğimiz son bulacaktır.

Maltepe de sportif çalışmaların daha ileriye gitmesi adına üretim yapan, proje geliştiren ilçemiz de spor politikası olması noktasında çalışmalar yapan Başıbüyük Spor Kulübüne, yazıları ile destek veren siz saygıdeğer basın mensupları, çalışmalarımızın bölge insanımıza ulaşmasın da sizlerin katkı ve emeklerine teşekkür ediyor bugün burada bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. ” denildi.

Yorumlar kapalı.