Gazeteci Dostu Başkan "Süleyman Kıpırtı"

Abone Ol
Daha Fazla

Göreve geldiği günden beri beyefendi tavırları, nezaketi, ve tahammül sınırları ile saygılı kimliği ile saygınlık yaratan Chp Maltepe İlçe Başkanı Süleyman Kıpırtı gazeteci dostu olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Chp Maltepe İlçe Örgüt toplantısında kürsüye gelerek örgüt toplantısını başlatan Süleyman Kıpırtı sözlerine şöyle başladı.

"Sevgili basın mensupları, göreve geldiğim günden itibaren nereye gitsem bizi takip ettiler. Bizi siyaset arenasında asla yanlız bırakmadılar. Basın emekçilerine huzurlarınızda saygılarımı sunuyorum" diyerek basına kapalı örgüt toplantısını bu nezaket kelimeleri ile süsleyerek bundan sonra örgüt toplantımız basın emekçilerimize kapalı yapacağız izninizle sözleri toplantıya katılan tüm gazeteciler tarafından taktir ile karşılandı. Maltepe’de yayın yapan hemen her gazetenin taktir ile andığı bir isim olarak görev yaptığı süre boyunca "Gazeteci dostu başkan" ünvanı ile anılacak Süleyman Kıpırtı’ya çalışmalarında üstün başarılar diliyor ve kendisini gazetemiz adına tebrik ediyoruz.

Yorumlar kapalı.