Maltepe’de Pankartların Dili

Abone Ol
Daha Fazla

2009-2010 futbol sezonunda Maltepespor destek olarak Maltepe Meydanı ve Bağdat Caddesi’ne 5 ayrı pankart astırıldı.

Vatandaşlar Pankartlara Anlam Veremedi
”Maltepespor’a Yeni Sezonda Başarılar Diliyorum” yazılı pankartlarda Maltepe Kaymakamı Ahmet Okur, Maltepe Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa Zengin ve Maltepespor Kulübü Başkanı Nuri Erkoç pankartlarına vatandaşların itirazı yok. Ancak Murat Kapan ve Cafer Topal’ın pankatlarına vatandaşlar bir türlü anlam veremediler.

Neden Başka Maltepespor’lu Yönetici’nin Pankartı Yok?
(1) – Murat Kapan’ın bugüne kadar Maltepespor’da herhangi bir yerde görev aldığı, kongrelere ve maçlarına da gelmediğini ifade eden sporseverler Murat Kapan kimdir? Belediyedeki görevi nedir?

Sırf yönetim kurulu üyesi olduğu için bu pankart asıldıysa neden Maltepespor Kulübü’nün diğer yönetim kurulu üyelerinin pankartı yok?

Sözde Basın Sözcüsü görevi yapan Murat Kapan’ı kimler nereye hazırlıyor?

Neden Başka Belediye Meclis Üyesi’nin Pankartı Yok?
(2) – Maltepe Belediye Meclis Üyesi olan Cafer Topal Maltepespor’un Nuri Erkoç başkanlığındaki kongresi’nde ismi önce listelere yazıldı ve daha sonra çıkartılmıştı.

Cafer Topal’ın pankartı belediye meclis üyesi sıfatıyla asıldıysa neden diğer meclis üyelerinin pankartı yok?

Şimdi soruyoruz, bu pankatlarla hedef nedir?

Başkan Nuri Erkoç “İsteyen Herkes Maltepespor İçin Pankart Asabilir”
Olay Gazetesi olarak konuyla ilgili görüştüğümüz Maltepespor Kulübü Başkanı Nuri Erkoç yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Maltepespor’a destek amacıyla herkes böyle desteklerde bulunabilir, isteyen herkes parasını yaptırıp bu pankartlardan yaptırabilir. Amacımız Maltepespor’a destek olmaktır” dedi.

Yorumlar kapalı.