Trabzon’lular Derneğinde Bayramlaşma

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Trabzonlu’lar derneğinde bayramlaşma bugün gerçekleştirildi.

Bayramlaşma törenine Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Av.Kamil Barkır ve yönetimi, Eski Maltepe Belediye Başkanı Fikri Köse, Eski Ak Parti İlçe Başkanı Adem Göktaş, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan’da katıldılar.

Bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan Maltepe Trabzon’lular Derneği Başkanı Kamil Karabak şunları söyledi.

”Biz tarihimizden gelen değerler ile büyüdük. Mübarek kurban bayramını idrak etmenin onurunu yaşıyoruz. Devraldığımız bu onurlu görevi devredinceye kadar Maltepe’de Trabzon’luları en iyi şekilde temsil etmek üzere görev yapıyoruz. Başta Maltepe’li hemşerilerim, Tüm islam aleminin mübarek kurban bayramını tebrik ediyor, bayramın insanlığın kurtuluşuna vesile olmasını niyaz ediyorum” dedi.

Daha sonra söz alan Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Kamil Barkır, İl Genel Meclis Üyesi Erdoğan Akkaya, Maltepe Belediye Meclis Üyesi Zeki Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan ve Maltepe Trabzon’lular derneği kurucularından Osman Atasoy da birer konuşma yaparak Türk ve Müslüman aleminin mübarek kurban bayramını tebrik eden konuşmalar yaptılar.

Yorumlar kapalı.