Maltepe Belediye Başkanı Örgüte Yanaşıyor

Abone Ol
Daha Fazla

Chp’li Maltepe Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa Zengin uzun bir aradan sonra Maltepe Chp örgütünün etkinliklerine katılmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde Chp örgüt toplantısına katılarak dikkatleri üzerine çeken Maltepe belediye başkanı Prof.Dr.Mustafa Zengin bugün de bayramlaşma töreni için Chp Maltepe ilçe örgütünde idi.

İsminin açıklanmasını istemeyen bir chp’li örgüt üyesi kulağımıza şunları söyledi.

”Bu başkan örgütü iplemiyordu. Kendi makamı ile örgütün arasına çelik zırhlı duvar ören baş yardımcısı örgüte neden getirmedi?

Yine bürokratlardan kafasına göre atadığı, Chp’ye her türlü zararı veren diğer baş yardımcısı da yok idi. Onlara belediyede her türlü selayeti veren başkan Zengin onları örgüt toplantısına neden getirmedi? Chp örgütü şamar oğlanı değildir.

Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyeti kuran bir partidir. Bizim için mevki makamlar önemli değildir. Yeniden yıkar, yeniden yaparız. Bu sözlerimi aynen yayınlamanızı istiyorum” dedi.

Chp Maltepe ilçe örgütünün bayramlaşma töreni saat 11:00’de başladı.

Bayramlaşma törenine Belediye Başkanı, Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Eski İlçe Başkanları, Eski Örgüt Yöneticileri, Maltepe İlçe Örgüt Başkanı Süleyman Kıpırtı ve yönetim kurulu üyeleri topluca bayramlaşma merasimi yaptılar.

Yorumlar kapalı.