AK Parti Bayramlaşmasında Coşku Vardı

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Ak parti ilçe teşkilatının düzenlediği bayramlaşma töreni Maltepe Ak Parti ilçe binasında yapıldı.

Bayramlaşma törenine genel başkan yardımcısı Prof.Dr. Edibe Sözen, Seçim Koordinasyon merkez başkanı İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı İstanbul Milletvekili Erol Kaya, İstanbul Milletvekili Bilal Macit, İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Eski Maltepe Belediye Başkanı Fikri Köse, Eski Maltepe Ak Parti İlçe Başkanı Adem Göktaş, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Parti Yöneticileri, Mahalle Başkanları ve teşkilat mensupları da bayramlaşmada buluştular.

Bayramlaşmada bir konuşma yapan TBMM Çevre Komisyon Başkanı Erol Kaya şunları söyledi.

Bir bölgeyi, bir beldeyi imar etmekten ziyade adil olmak gerekir. Adaletin olmadığı bir yerde her hizmeti altından yapsanız kıymeti yoktur.

Adaletten ayrılmadan adaletli davranarak herkese eşit derecede yakınlık duymak bu partinin temel pirensibidir. Uzun yıllar bir belediye başkanı olarak hizmet etmiş bir insan olarak Maltepe Belediyesinin yaptıklarından ve okuduklarımdan hicap duydum.

Adil olmayan hiçbir yönetim muhaffak olamaz. Bu vesile ile mübarek kurban bayramınızı tebrik ediyor ve hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Daha sonra söz alan Maltepe Ak Parti İlçe Başkanı Av.Kamil Barkır sözlerine şöyle başladı.

Maltepe Ak Partili belediye meclis üyelerimiz bir zalimin karşısında, bir zulümün karşısında dimdik mücadele veriyorlar. Onları bu kutsal mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum.

Maltepe’mizin yerel basını dik durma konusunda basından örnek davranışlar sergiliyorlar. Onlara da Maltepe halkı adına şükranlarımı sunuyorum. Zulmeden bir yönetim anlayışı hakim. Bu zulüm dönemine son vermek için gece gündüz çalışacağımıza söz veriyor muyuz. Halkı bu mezalimden kurtarmaya söz veriyor musunuz. Ben de Ak Partinin İlçe Başkanı olarak bu zalim ile mücadele etmeye söz veriyorum diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar kapalı.