Chp Maltepe İlçe Örgütü Cumhuriyet Resepsiyonu Verdi

Abone Ol
Daha Fazla

Cumhuriyet Halk Partisi Maltepe ilçe örgütü Cumhuriyetin 89. yılı münasebeti ile Maltepe ilçe örgütünde bir Cumhuriyet resepsiyonu verdi. Cumhuriyet resepsiyonuna Chp Maltepe ilçe başkanı Süleyman Kıpırtı, Belediye Meclis üyeleri Mehmet Ali Candaş, Ömer Lütfü Somun, Adem Kaya, Nimet Karabulut, Chp Eski İlçe Başkanı Op.Dr. Haluk Özsaraç, Turgut Ölmez, Bülent Tufan, Salih Doğruyol, Gültekin Karataş, Hürcan Fidan, Ömer Ekşioğlu, Nail Çiftçi, Eski ilçe başkanları ve Chp ilçe örgütünün katıldığı Cumhuriyet resepsiyonunda bir konuşma yapan Chp Maltepe ilçe başkanı Süleyman Kıpırtı şunları söyledi.

Kıpırtı “Bugün iktidar gerçek yüzünü bir kez daha ortaya koymuştur. İstanbul’un tüm ilçelerinde, Ankara’da ve Türkiye’nin her yerinde Cumhuriyet bayramı kutlamaları engellenmek istenmiştir. İktidar artık rejim ile, Atatürk ile Cumhuriyet bayramımızla sorunu olduğunu gün gibi su yüzüne çıkarmıştır.

Bugün Ankara’da başta genel başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere Türk bayrağını taşımak isteyenler, Cumhuriyet bayramını kutlamak isteyenler coplanmış, biber gazına muhattap edilmişlerdir. Cumhuriyetin savunulması ile ilgili öncü kuvvet sadece Chp ve halkımız kalmıştır. Cumhuriyeti korumak üzere her türlü öncülüğü Chp yapacaktır. Bundan hiçkimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

Yorumlar kapalı.