Ak Parti Maltepe İlçe Teşkilatı AKSEV’i Ziyaret Etti

Abone Ol
Daha Fazla

Ak Parti Maltepe ilçe teşkilat başkanı Av. Kamil Barkır ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Anadolu Kültür, Sanat, Eğitim Vakfı AKSEV’in merkezini ziyaret etti.

Aksev Başkanı Bahattin Buğday, yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Uzunlar ve beraberindeki heyet ile bir süre görüşen Ak Parti yönetim kurulu üyeleri Aksev’in çalışmaları hakkında bilgi edindiler.

Aksev başkanı Bahattin Buğday’da yaptığı açıklamada şunları söyledi.

”Aksev Anadolu Kültür Sağlık Eğitim vakfı olarak gençlerimizin geleceği için kurulmuş bir vakıfdır. Öğrencilerimize burs vermek, onların eğitilmesi yolunda her türlü araç gereci temin etmekle yükümlü bir vakıftır.

İmkanlarımız dahilinde her yıl yüzlerce evladımıza burs vermekteyiz.

Hiçkimseden ve hiçbir kurumdan yardım talep etmeden vakfımız işlevini yerine getirmektedir.

Bugün vakfımızı ziyaret eden Maltepe Ak Parti ilçe başkanı Av.Kamil Barkır ve yönetim kurulu arkadaşlarına hoşgeldin diyor ve kendilerine başarılar diliyorum.

Av.Kamil Barkır’da yaptığı konuşmada şunları söyledi.

”Biz Ak Parti olarak yönünü gençlere dönmüş eğitim ve kültür alanında insanlığın hayrına hizmetler üreten Anadolu Kültür Sanat Eğitim vakfını ziyaret etmekten büyük onur duyuyoruz. Toplumda manevi değerleri önemseyen her sivil toplum örgütünün destekçisiyiz. İnsanlığın var oluş gayeside manevi değerler üzerine kurulmuştur.

Bugün Aksevin konuğu olduk. Her Cuma bir sivil toplum örgütü ile buluşuyoruz. Halkın öncüsü bu sivil toplum örgütüne karşı da ön yargımız yoktur. Kendilerinin çalışmalarını yakınen takip ediyor ve başarılar diliyoruz” dedi.

Yorumlar kapalı.