Türk Kızılayı Ak Parti Kan Bağış Kampanyasına Rekor Katılım

Abone Ol
Daha Fazla

Ak Parti İstanbul il başkanlığı ve kızılay İstanbul il şube müdürlüğünün ortaklaşa organize ettiği Maltepe Ak Parti gençlik kolları ve Ak Partililerin yoğun ilgi gösterdiği kan bağış kampanyası Maltepe meydanında gerçekleştirildi.

Rekor katılımcı ile rekor kan bağışının sağlandığı kan bağış kampanyasına Ak Parti Maltepe ilçe başkanı Av.Kamil Barkır, Ak Parti Maltepe gençlik kolları başkanı Serkan Bahadır, il genel meclis üyeleri Erdoğan Akkaya, Maltepe Belediyesi Meclis Üyeleri Mehmet Can Aslan, Chp Maltepe Belediyesi Meclis Üyesi Zeki Şahin ile Ak Partililer geniş katılım sağladılar.

Kampanya süresince bugüne kadar bir günde toplanan kan bağış sayısının 2 katına çıkartan Maltepe Ak Partililer kan bağış kampanyasına büyük ilgi gösterdiler. Başta Maltepe Ak Parti ilçe başkanı Av.Kamil Barkır olmak üzere Maltepe eski belediye başkanı Fikri Köse, teşkilat mensupları ve yönetim kurulu üyeleri ile kan bağışı yaparak öncülük ettiler. Kan bağışından sonra kan bağışında bulunan kişilere pasta, meyve suyu, maden suyu, çay, kahve, su ikramlarında bulunuldu.

Ak Parti Maltepe ilçe başkanı Av.Kamil Barkır gazetemize şu açıklamalarda bulundu. Barkır ”Ak Parti milletin derdi ile dertlenen, dertlerine çözüm üreten bir partidir. Hastane köşelerinde çaresizlikten kan ağlayan insanların dertlerine bir nebze olsun katkıda bulunmak amacıyla teşkilatımız ”KAN VER CAN KURTAR” felsefesi ile kan bağış kampanyasına rekor derecede katılım sağlamıştır. Bugün bu ulvi göreve koşarak gelen Ak Partilileri karşılık beklemeden yaptıkları hizmetten dolayı tebrik ediyorum. Katılımcılara şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

105 Yaşındaki bir dedemiz kan bağış yapmak için müracat etti fakat yaşı ve sağlığı nedeniyle bağış yapamadan ayrıldı

Yorumlar kapalı.