Muhammed Ali Çavuşoğlu : 4 Bin Metrekare Fabrika İnşaatı Nasıl Kaçak Yapılıyor

Abone Ol
Daha Fazla

Ak Parti Maltepe belediyesi meclis üyesi Muhammed Ali Çavuşoğlu yeni bir skandal iddiası ile Maltepe gündemini işgal etmeye devam ediyor.

Bugün Maltepe Belediyesi meclisinde soru önergesi vermeden önce inşaatın fotoğraflarını da gazetecilere dağıtan Muhammed Ali Çavuşoğlu şöyle söyledi.

Ak Parti Maltepe Belediyesi Meclis Üyesi Muhammed Ali Çavuşoğlu ”Maltepe’nin geleceğine kara bir leke gibi vurulan Mavitenis skandalından sonra ilgili ve yetkililer yaşananlardan ibret almamış olacaklar ki kanunsuzluklara ve kaçaklara hala göz yummaktalar.

Büyükbakkalköy Mahallesinde 4 Bin Metrekarelik bir fabrika inşaat alanında kaçak yapı dikiliyor. Maltepe belediyesi yetkilileri, görevlileri, sorumluları bu yapıyı neden görmezden geliyorlar.

Gülsuyu’nda, Gülensu’da vatandaşın çatısını kapatmasına fırsat vermeyen chp belediyesi 4 bin metrekarelik ek bir fabrika inşaatını nasıl görmüyor?

Bu inşaatın ruhsatı var mıdır?

Harç yatırılmış mıdır?

İnşaat yapı tatil tutanağı düzenlenmiş midir?

Bu inşaat hakkında Maltepe belediyesince hangi işlem yapılmıştır diye sorarak önergesinin başkanlık makamına havalesini talep etti.

Yorumlar kapalı.