Ak Parti Maltepe İlçe Başkanlığı Soru Önergelerini Neden Yargıya Taşımıyor

Abone Ol
Daha Fazla

Ak Parti Maltepe ilçe teşkilatının Ak Partili belediye meclis üyelerinin verdiği önergeleri neden yargıya taşımıyor diye gazetemizi arayan Ak Partililer ”Eski kurucu ilçe başkanı av.Adem Göktaş ilçe danışma meclisi toplantısında yaptığı konuşmada aynı eleştirileri gündeme getirmiş, ilçe başkanına hitaben şöyle demişti”

Göktaş ” bir futbol müsabakasında önemli olan top çevirmek değil gol atmaktır. Ak parti mesnetsiz iddialar ortaya atan bir parti değildir. Ak partili meclis üyeleri görevlerinin gereğini yerine getirmiştir. Şimdi ilçenin yapması gereken ( ilçe başkanına dönerek ) sayın başkanın da mesleği hukukçuluktur. Bu soru önergelerinin tamamını yargıya taşımalısınız” diye mevcut ilçe başkanını eleştirmişti.

İlçe danışma meclisi 12 Kasım 2012 tarihinde yapıldı. Hala ilçenin bir gayreti yok.

Ak Parti belediye meclis üyesi Av.Nejat Tarhan ”Maltepe Belediyesi Sağlık İhalesi, Mavi Tenis Spor Kulübü” ile ilgili suç duyurularını hazırlamış ve ilçeye teslim etmişti.

Ak Parti Maltepe belediyesi meclis üyesi Muhammed Ali Çavuşoğlu’nun gündeme getirdiği ”Kamulaştırma Dosyası” ile ilgili Beyaz Tv’de yayınlanan Adalet Masası programında da gündeme gelmiş Rasim Ozan Kütahyalı’da ”Konu Yargıya İntikal Etti mi” diye sormuştu.

Sağlık İhalesi, Mavi Tenis Spor Kulübü, Kamulaştırma ihaleleri ile ilgili neden Ak Parti suç duyurusunda bulunmuyor?

AK PARTİ MALTEPE İLÇE BAŞKANI AV. KAMİL BARKIR ”ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR”

Ak Partili belediye meclis üyelerinin gündeme getirdiği yolsuzluk ve usulsüzlük iddiaları neden yargıya taşınmıyor diye sorduğumuz Ak Parti yetkilileri ”BU DOSYALAR İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR. İL YÖNETİMİ İLE DE İSTİŞARE HALİNDEYİZ” diyerek neden sorusu hala gündemdeki yerini koruyor.

Biz de Maltepe Ak Partiye soruyoruz.

MECLİS ÜYELERİNİN GÜNDEME GETİRDİĞİ BU İDDİALAR YERSİZ, ANLAMSIZ, HUKUKSUZ İDDİALAR MI?

YOKSA BELEDİYE YÖNETİMİNİ ZOR DURUMDA BIRAKMAK İSTEMEDİĞİNİZ İÇİN Mİ BU SUÇ DUYURULARINI BULUNMADINIZ?

AK PARTİLİLERİN MERAK ETTİĞİ BU KONUYU BİZ DE MERAK EDİYOR VE CEVAP BEKLİYORUZ.

NEDEN YARGIYA TAŞIMIYORSUNUZ?

Yorumlar kapalı.