Seçkinlerin Mekanı Beyzade Tuzla’da Hizmette

Abone Ol
Daha Fazla

Seçkinlerin mekanı olarak anılan Tuzla sahil yolunda hizmete alınan ve Murat Uçak ve Gürtekin Fırat’ın işletmeciliğini yaptığı Beyzade Restaurand kapılarını anadolu yakasında görev alan gazetecilere açtı.

Zerafet ve lezzetin buluştuğu nokta olarak nam yapan Beyzade Et uygun fiyat kalitesi ve nefis damak tadı ile eşsiz deniz manzarası eşliğinde Tuzla’nın yeni gözde mekanları arasında yer alıyor.

Geleneksel lezzetlerin damak tadı ile buluştuğu Beyzade Et’de düğün, organizasyon hizmetleri de verilmekte.

500 kişilik Restaurandı ile alternatif bir damak ziyafeti sunan Beyzade unutulmaz tadlar ve seçkin bir sunum ile deniz ve lezzet tutkunlarına ev sahipliği yapıyor.

Beyzade’nin mutfağında ve salonlarında genç, dinamik ve deneyimli bir ekip görev alıyor. Çocukları da unutmadık! Sizler yemeklerinizi yerken, özel olarak dizayn ettiğimiz ve uzman eğitimcilerin yer aldığı çocuk odamızda, çocuklarınız da hoşça vakit geçirecekler.

Beyzade yöresel lezzetleri yanı sıra Türk mutfağına da ayrı bir önem veriyor. Mutfağımızın klasikleri arasına girmiş zeytinyağlılar , mezeler, tatlılar menümüzden birkaç örnek. Servis öğle saatlerinde başlıyor ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ediyor.

Mönüsünde en seçkin ve yöresel lezzetlerini bir araya getirerek damaklarda iz bırakan sürükleyici lezzetlerini sunan Beyzade mevsimine göre değişen menüsüyle yılın tüm aylarında yeşilin ve mavinin buluştuğu geniş bahçesinde kış aylarında ise muhteşem deniz manzarası ile kapalı salonunda Tuzla’nın bütün güzelliklerini sofranıza taşıyor.

Yorumlar kapalı.